Anasayfa / 2013

2013

2013

 

TARİH FAALİYET YERİ  
     
OCAK      
2-12 OCAK  ATLETİZM KONDİSYON VE ULUSLAR ARASI LİSANSLAMA KAMPI İZMİR
7-17  OCAK KAYAK MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPI KARS-SARIKAMIŞ
ŞUBAT      
1-3 ŞUBAT TÜM KURULLAR VE İL TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI ANTALYA/BELDİBİ
1-4 ŞUBAT İNAS UYGUNLUK KOMİTESİ TOPLANTISI İNGİLTERE/MENCESTER
11-22 ŞUBAT ATLETİZM MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPI TRABZON
10 ŞUBAT-3 MART KAYAK MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPI ERZURUM
26 ŞUBAT-5 MART MASA TENİSİ MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPI İSTANBUL
MART      
3-9 MART İNAS DÜNYA KAYAK ŞAMPİYONASI ERZURUM-TÜRKİYE
3-13 MART ATLETİZM MİLLİ TAKIM KAMPI İSTANBUL
6-11 MART AÇIK MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI  MACARİSTAN/EGER
13-18  MART İNAS AÇIK AVRUPA SALON ATLETİZM ŞAMPİYONASI İSTANBUL-TÜRKİYE
22-24 MART AKDENİZ BÖLGESİ BASKETBOL ŞAMPİYONASI BURDUR
NİSAN      
1-7 NİSAN MASA TENİSİ MİLLİ TAKIM KAMPI MUHTELİF
4-8 NİSAN İNAS YÖNETİM VE TEKNİK KURUL TOPLANTISI HOLLANDA/BERGEN
5-7 NİSAN MARMARA BÖLGESİ (ATLETİZM,M.TENİSİ VE YÜZME) BÖLGE ŞMP. ÇANAKKALE
12-14 NİSAN KARADENİZ BÖLGESİ BASKETBOL ŞAMPİYONASI ÇORUM
12-14 NİSAN EGE BÖLGESİ (ATLETİZM,M.TENİSİ VE YÜZME) BÖLGE ŞMP. İZMİR
18-23 NİSAN ATLETİZM YARI MARATONU POLONYA /OSTRZESSOW
19-21 NİSAN AKDENİZ-GÜNEYDOĞU ANADOLU-DOĞU ANADOLU BÖLGESİ (ATLETİZM,M.TENİSİ VE YÜZME) BÖLGE ŞMP. ISPARTA
19-21 NİSAN MARMARA BÖLGESİ BASKETBOL ŞAMPİYONASI KEŞAN-EDİRNE
26-28 NİSAN İÇ ANADOLU VE KARADENİZ BÖLGESİ (ATLETİZM,M.TENİSİ VE YÜZME) BÖLGE ŞMP. KONYA  
MAYIS      
1-6 MAYIS MASA TENİSİ MİLLİ TAKIM KAMPI İSTANBUL  
3-5 MAYIS EGE-AKDENİZ BÖLGESİ FUTBOL ŞAMPİYONASI AFYONKARAHİSAR  Ertelendi
3-5 MAYIS EGE BÖLGESİ BASKETBOL ŞAMPİYONASI KÜTAHYA  
7-9 MAYIS İÇ ANADOLU-DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGELERİ BASKETBOL ŞAMPİYONASI SİVAS  
7-12 MAYIS AÇIK MASA TENİSİ TURNUVASI SLOVENYA/LASKO  
9-10 MAYIS 5. ATLETİZM OYUNLARI KKTC  
16-18 MAYIS TÜRKİYE BASKETBOL  ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ DENİZLİ  
16-18 MAYIS KARADENİZ-İÇ ANADOLU-DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGELERİ FUTBOL ŞAMPİYONASI ERZİNCAN  
19-21 MAYIS MARMARA BÖLGESİ FUTBOL ŞAMPİYONASI BALIKESİR  
24-26 MAYIS TÜRKİYE MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ ARTVİN  
23-25 MAYIS TÜRKİYE YÜZME-ATLETİZM ŞAPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ DENİZLİ  
31 MAYIS-02 HAZİRAN TÜRKİYE CİMNASTİK ŞAMPİYONASI BOLU  
HAZİRAN      
1-9 HAZİRAN  YÜZME MİLLİ TAKIM GELİŞİM KAMPI İSTANBUL
11-13 HAZİRAN TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ YALOVA  Ertelendi
9-16 HAZİRAN İNAS DÜNYA ATLETİZM ŞAMPİYONASI ÇEK CUMHURİYETİ/PRAG  
Muhtelif ÖZEL SPORCULAR SPOR ŞENLİĞİ VE DENİZ KAMPI İZMİR  
TEMMUZ      
1-7 TEMMUZ  BASKETBOL HAZIRLIK KAMPI KÜTAHYA  
1-7 TEMMUZ  YÜZME MİLLİ TAKIM KAMPI MUHTELİF  
AĞUSTOS      
1-13 AĞUSTOS YÜZME MİLLİ TAKIM KAMPI MUHTELİF  
14-25 AĞUSTOS İNAS DÜNYA YÜZME ŞAMPİYONASI FRANSA/YENİ KALEDONYA  
19-25 AĞUSTOS BASKETBOL HAZIRLIK KAMPI BURSA  
EYLÜL      
20-22 EYLÜL AKDENİZ-DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGELERİ FUTSAL ŞAMPİYONASI ELAZIĞ  
20-22 EYLÜL KARADENİZ-İÇ ANADOLU BÖLGESİ FUTSAL ŞAMPİYONASI ÇORUM  
27-29 EYLÜL MARMARA BÖLGESİ FUTSAL ŞAMPİYONASI EDİRNE  
27-29 EYLÜL EGE BÖLGESİ FUTSAL ŞAMPİYONASI DENİZLİ  
29 EYLÜL-5 EKİM ITTF PTT AVRUPA MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI İTALYA  
EKİM      
4-6 EKİM TÜRKİYE PLAJ VOLEYBOL ŞAMPİYONASI ANTALYA  
7-19 EKİM BASKETBOL MİLLİ TAKIM KAMPI ANKARA  
11-13 EKİM MARMARA-EGE BÖLGELERİ VOLEYBOL ŞAMPİYONASI MANİSA  
18-20 EKİM KARADENİZ-DOĞU ANADOLU-GÜNEYDOĞU ANADOLU-İÇ ANADOLU-AKDENİZ BÖLGELERİ VOLEYBOL ŞAMPİYONASI GAZİANTEP  
19-28 EKİM INAS DÜNYA BASKETBOL ŞAMPİYONASI TÜRKİYE/ANKARA  
25-27 EKİM TÜRKİYE BİSİKLET ŞAMPİYONASI BURSA  
MUHTELİF DOWN SENDROMLULAR YÜZME ŞAMPİYONASI PORTEKİZ  
KASIM      
1-3 KASIM  TÜRKİYE TENİS ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İZMİR  
8-10 KASIM TÜRKİYE FUTSAL ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ GİRESUN  
15-17 KASIM TÜRKİYE VOLEYBOL ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ NİĞDE  
22-24 KASIM TÜRKİYE BOCCE ŞAMPİYONASI ANKARA  
ARALIK      
2-3 ARALIK TÜRKİYE BOWLİNG ŞAMPİYONASI ANKARA  
11-19 ARALIK INAS DÜNYA MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI HONG KONG