Anasayfa / 2014

2014

2014

 

TARİH FAALİYET YERİ
OCAK
17-19 OCAK YÖNETİM VE DENETLEME KURULU TOPLANTISI ANKARA
ŞUBAT
13-14 ŞUBAT TEKNİK KURUL BAŞKANLARI TOPLANTISI ANKARA
22-23 ŞUBAT FUTBOL LİGİ KURA ÇEKİMİ VE TOPLANTISI ANKARA
MART
1-2 MART İL TEMSİLCİLERİ VE BÖLGE TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI ANKARA
7-9 MART YÜZME 1 NCİ BÖLGE ŞAMPİYONASI ANTALYA
10-12 MART YÜZME  2 NCİ BÖLGE ŞAMPİYONASI ANTALYA
12-17 MART MACARİSTAN AÇIK MASA TENİSİ TURNUVASI MACARİSTAN
18-22 MART INAS DÜNYA KAYAK ŞAMPİYONASI KUZEY DİSİPLİNİ ESTONYA
18-23 MART MASTER AÇIK MASA TENİSİ TURNUVASI İTALYA
22-24 MART ATLETİZM 1 NCİ BÖLGE ŞAMPİYONASI ANTALYA
24-26 MART ATLETİZM 2 NCİ BÖLGE ŞAMPİYONASI ANTALYA
26-28 MAYIS ATLETİZM 3 NCÜ BÖLGE ŞAMPİYONASI ANTALYA
NİSAN
10-14 NİSAN BÖLGE VOLEYBOL VE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BODRUM
11-14 NİSAN INAS DÜNYA KROS VE YARI MARATON ŞAMPİYONASI POLONYA
12 NİSAN 1.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ 6 İL
19-23 NİSAN FUTBOL BÖLGE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YALOVA
26 NİSAN 2.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ 6 İL
MAYIS
2-4 MAYIS TÜRKİYE ATLETİZM ŞAMPİYONASI ADANA
3 MAYIS 3.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ 6 İL
6-11 MAYIS AÇIK MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI SLOVENYA
7-9 MAYIS MASA TENİSİ 2 NCİ BÖLGE ŞAMPİYONASI G.ANTEP
7-10 MAYIS 6.KKTC ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM YARIŞMASI KKTC
17 MAYIS 4.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ 6 İL
20-22 MAYIS TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI BURSA
HAZİRAN
2-4 HAZİRAN TÜRKİYE CİMNASTİK ŞAMPİYONASI MERSİN
5-7 HAZİRAN 1.BÖLGE MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI AKSARAY
07 HAZİRAN 5.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ 6 İL
11-15 HAZİRAN INAS AVRUPA AÇIK ATLETİZM ŞAMPİYONASI HOLLANDA
16-18 HAZİRAN TÜRKİYE MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI DÜZCE
16-22 HAZİRAN CİMNASTİK SPORCU VE ANTRENÖR GELİŞİM KAMPI İZMİR
23-29 HAZİRAN YÜZME GELİŞİM VE LİSANSLAMA KAMPI İZMİR
TEMMUZ
5-10 TEMMUZ YÜZME GELİŞİM KAMPI İZMİR
12-20 TEMMUZ FUTBOL GELİŞİM VE LİSANSLAMA KAMPI İZMİR
20-26 TEMMUZ YÜZME GELİŞİM KAMPI ÇANAKKALE
AĞUSTOS
3-8 AĞUSTOS ERKEKLER MASA TENİSİ GELİŞİM KAMPI İZMİR
12-17 AĞUSTOS YÜZME MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPI İSTANBUL
13-17 AĞUSTOS BAYANLAR MASA TENİSİ GELİŞİM KAMPI İZMİR
17-24 AĞUSTOS INAS AÇIK AVRUPA YÜZME ŞAMPİYONASI ÇEK CUMHURİYETİ
20-27 AĞUSTOS DOWN SENDROMLULAR MASA TENİSİ GELİŞİM KAMPI İZMİR
EYLÜL
3-10 EYLÜL ATLETİZM GELİŞİM VE LİSANSLAMA KAMPI İZMİR
6-11 EYLÜL ITTF-PTT DÜNYA MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI ÇİN
20 EYLÜL 6.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ 6 İL
26 EYLÜL-2 EKİM MASA TENİSİ GELİŞİM VE LİSANSLAMA KAMPI İZMİR
26-28 EYLÜL AÇIK DENİZ YÜZME MARATONU SEÇMELERİ MERSİN-KIZKALESİ
EKİM
11 EKİM 7.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ 6 İL
18 EKİM 8.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ 6 İL
20-23 EKİM AKDENİZ BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP. ALANYA
20-23 EKİM EGE BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP. ALANYA
20-23 EKİM DOĞU ANADOLU BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP. ALANYA
20-23 EKİM GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP. ALANYA
20-23 EKİM İÇANADOLU BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP. ALANYA
20-23 EKİM KARADENİZ BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP. ALANYA
20-23 EKİM MARMARA BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP. ALANYA
24-27 EKİM TÜRKİYE FUTSAL ŞAMPİYONASI ALANYA
30 EKİM-2 KASIM TÜRKİYE BASKETBOL ŞAMPİYONASI MALATYA
KASIM
01 KASIM 9.HAFTA FUTBOL LİGİ 6 İL
08 KASIM 10.HAFTA FUTBOL LİGİ 6 İL
10-12 KASIM TÜRKİYE BOCCE ŞAMPİYONASI ANTALYA
13-15 KASIM  ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ PLAYOFF KARŞILAŞMALARI  ANTALYA
ARALIK
2-3 ARALIK TÜRKİYE BOWLİNG ŞAMPİYONASI ANKARA
MUHTELİF TÜRKİYE KAYAK ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ MUHTELİF
MUHTELİF ULUSLAR ARASI ŞAMPİYONA VE TURNUVALAR MUHTELİF
MUHTELİF MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPLARI MUHTELİF
MUHTELİF GELİŞİM KAMPLARI MUHTELİF
MUHTELİF ANTRENÖRLÜK KURSLARI MUHTELİF
MUHTELİF ANTRENÖRLÜK SEMİNERLERİ MUHTELİF
MUHTELİF TOPLANTILAR MUHTELİF