Anasayfa / 2016 Müsabaka Sonuçları

2016 Müsabaka Sonuçları

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri SONUÇ
Türkiye Cimnastik Şampiyonası 2-4 Haziran 2016 İzmir Down A Seviye Bayan-Erkek İndirilebilir Dosya

 

 

 

 

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri Sonuç
Türkiye Atletizm Şampiyonası Mental Bayan-Erkek 27-29 Mayıs 2016 Adana Koşu Teknik
Türkiye Atletizm Şampiyonası Otizm Bayan-Erkek 27-29 Mayıs 2016 Adana Kosu Teknik
Türkiey Atletizm Şampiyonası Down Sendromlu Bayan-Erkek 27-29 Mayıs 2016 Adana Kosu Teknik

 

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri Sonuç
Açık Deniz Türkiye Yüzme Şampiyonası 6-8 Mayıs 2016 Fethiye-Ölüdeniz İndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri Sonuç
Bayanlar Türkiye Voleybol Şampiyonası 9-11 Mayıs 2016 Samsun İndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri Sonuç
Bayanlar Voleybol Bölge Şampiyonası 4-9 Mayıs 2016 Samsun İndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri Sonuç
Erkekler Türkiye Voleybol Şampiyonası 2-4 Mayıs 2016 Samsun İndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri Sonuç
Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası (Otizmli Bayan-Erkek) 28-30 Nisan 2016 Manavgat-Antalya İndirilebilir Dosya
Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası (Down Sendromlu Bayan-Erkek) 28-30 Nisan 2017 Manavgat-Antalya İndirilebilir Dosya
Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası (Mental Bayan-Erkek) 28-30 Nisan 2018 Manavgat-Antalya İndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri Sonuç
Türkiye Yüzme Şampiyonası 18-20 Nisan 2016 Ordu İndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri Sonuç
3.Bölge (Akdeniz) Atletizm Şampiyonası Down Kız-Erkek 15-17 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
3.Bölge (Akdeniz ) Atletizm Şampiyonası Otizm Kız-Erkek 15-17 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
3.Bölge (Akdeniz) Atletizm Şampiyonası Mental Kız-Erkek 15-17 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
3.Bölge (Karadeniz) Atletizm Şampiyonası Down Bayan-Erkek 15-17 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
3.Bölge (Karadeniz) Atletizm Şampiyonası Otizm Bayan-Erkek 15-17 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
3.Bölge (Karadeniz) Atletizm Şampiyonası Mental Bayan-Erkek 15-17 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik 

 

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri Sonuç
2.Bölge (İç Anadolu) Atletizm Şampiyonası Down Bayan-Erkek 12-14 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
2.Bölge (İç Anadolu ) Atletizm Şampiyonası Otizm Bayan-Erkek 12-14 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
2.Bölge (İç Anadolu) Atletizm Şampiyonası Mental Bayan-Erkek 12-14 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
2.Bölge (Marmara) Atletizm Şampiyonası Down Bayan-Erkek 12-14 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
2.Bölge (Marmara) Atletizm Şampiyonası Otizm Bayan-Erkek 12-14 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
2.Bölge (Marmara) Atletizm Şampiyonası Mental Bayan-Erkek 12-14 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik

 

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri Sonuç
1.Bölge (Doğu Anadolu) Atletizm Şampiyonası Down Kız-Erkek 9-11 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
1.Bölge (Doğu Anadolu) Atletizm Şampiyonası Otizm Kız-Erkek 9-11 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
1.Bölge (Doğu Anadolu) Atletizm Şampiyonası Mental Kız-Erkek 9-11 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
1.Bölge (Ege) Atletizm Şampiyonası Down Kız-Erkek 9-11 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
1.Bölge (Ege) Atletizm Şampiyonası Otizm Kız-Erkek 9-11 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
1.Bölge (Ege) Atletizm Şampiyonası Mental Kız-Erkek 9-11 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
1.Bölge (Güneydoğu) Atletizm Şampiyonası Down Kız-Erkek 9-11 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik
1.Bölge (Güneydoğu) Atletizm Şampiyonası Mental Kız-Erkek 9-11 Mart 2016 Antalya Koşu Teknik

 

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri Sonuç
2.Bölge (Ege, İç Anadolu ve Karadeniz) Masa Tenisi Şampiyonası (Kız-Erkek) Down Sendromlu 25-27 Şubat 2016 Antalya-Kemer İndirilebilir Dosya
2.Bölge (Ege, İç Anadolu ve Karadeniz) Masa Tenisi Şampiyonası (Kız-Erkek) Otizmli 25-27 Şubat 2016 Antalya-Kemer İndirilebilir Dosya
2.Bölge (Ege, İç Anadolu ve Karadeniz) Masa Tenisi Şampiyonası (Kız-Erkek) Mental 25-27 Şubat 2016 Antalya-Kemer İndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri Sonuç
1.Bölge (Akdeniz Doğu Anadolu Güneydoğu Anadolu ve Marmara) Masa Tenisi Şampiyonası (Kız-Erkek) Down Sendromlu 22-24 Şubat 2016 Antalya-Kemer İndirilebilir Dosya
1.Bölge (Akdeniz Doğu Anadolu Güneydoğu Anadolu ve Marmara) Masa Tenisi Şampiyonası (Kız-Erkek) Otizmli 22-24 Şubat 2016 Antalya-Kemer İndirilebilir Dosya
1.Bölge (Akdeniz Doğu Anadolu Güneydoğu Anadolu ve Marmara) Masa Tenisi Şampiyonası (Kız-Erkek) Mental 22-24 Şubat 2016 Antalya-Kemer İndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin Adı Tarihi Yeri Sonuç
1.Bölge (Akdeniz, Ege ve Marmara) Yüzme Şampiyonası (Kız-Erkek) 13-15 Şubat 2016 Antalya-Alanya İndirilebilir Dosya
2.Bölge (Doğu, Güneydoğu Anadolu, İç Anadolu ve Karadeniz) Yüzme Şampiyonası (Kız-Erkek) 16-18 Şubat 2016 Antalya-Alanya İndirilebilir Dosya