Anasayfa / Haberler / 1.Bölge Yüzme Şampiyonası Start Aldı.

1.Bölge Yüzme Şampiyonası Start Aldı.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun 2015 yılı faaliyetleri arasında yer alan 1 ve 2 bölge yüzme Şampiyonlarının ilk etabı olan 1.Bölge yarışları başladı.

DSC_4931

Alanya’da gerçekleşen Şampiyona sabah 09:00 ‘da Alanya Kapalı Yüzme salonunda açılışı yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Federasyon Başkanı Birol AYDIN yaptığı konuşmada; Ülkemiz genelinden farklı şehirlerden buraya gelen Başta Özel Çocuklar Ailelerine kulüplere  Hoş geldiniz dileklerini sundu.

DSC_4945 - Kopya

 

2015 Yılı tüm Özel Sporcular Ailemize iyi geçmesini dileyen Başkan AYDIN her geçen gün çığ gibi büyüyen bir Aile olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz amacımız siz değerli Özel Sporcular Ailemize daha iyi hizmet etmek ve sizlerin hizmetkarı olmak ve bunun için gecesi gündüzü ile ben ve arkadaşlarım sizler için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz dedi.

1.Bölge Yüzme Şampiyonasına katılan tüm kulüplerimizi ve sporcularımızı şimdiden tebrik ederim diyen Başkan AYDIN sizler hepiniz benim gözümde birer gerçek Şampiyonsunuz dedi ve Özel Sporcularımızı birer birer tebrik etti.

DSC_5069

Açılış Senfonisinden sonra Özel Sporcular antrenmanlarını yaparak müsabakalara katıldı.Farklı illerden gelen Özel Sporcular müsabakalarda dereceler yaparak 1.Gün madalyalarını aldı.

DSC_5085

DSC_5111