Anasayfa / Haberler / 1 VE 2. BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONLARI SONA ERDİ.

1 VE 2. BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONLARI SONA ERDİ.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2016 yılı faaliyet programında yer alan ve Antalya ili Alanya İlçesinde gerçekleştirilen Bölgeler arası 1 ve 2. Yüzme Şampiyonaları başarılı bir şekilde sona erdi.
 
81 İl genelinden Yüzme Şampiyonasına gruplar halinde toplamda 138 Spor Kulübü katılır iken Şampiyonalar 294 Özel Sporcu Antrenörler, İdareciler ve Özel Sporcular Aileleri ile gerçekleşti.
DSC_7321
 
Şampiyonalar bitimde açıklama yapan Başkan Birol AYDIN; Saygı değer Özel Sporcular Ailemiz ”Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu olarak, 2016 yılında Bölgeler arası Basketbol ve Yüzme Şampiyonasını başarılı bir şekilde Alanya İlçemizde tamamlamış bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda Şampiyonaları mızın başarılı bir şekilde fair play içerisinde kazasız tamamlanması ve Özel Sporcularımızın Sporun yanı sıra Sosyal etkinliklerden tamamı ile faydalanması bizleri fazlası ile memnun etmiştir.Özel Sporcular Ailelerimizin Şampiyonalar akışında, başta Kurullarımız olmak üzere yapılan organizasyondan (Otel, Eğlence,Konaklama,Ulaşım) tam anlamı ile memnun ayrılması aynı zamanda yaptığımız çalışmaların başarılı olduğunu bir kez daha göstermiş ve haklı gururu yaşamaktayız.
 
REKORLARIN FEDERASYONU OLDUK.
 
Yapmış olduğumuz Bölgeler arası Yüzme Şampiyonasında yine bir ilk’e imza atarak toplamda 138 Spor Kulübü ile Şampiyonaları mızı tamamlamış bulunmaktayız. 90 Spor kulübü ile devir aldığımız Federasyonumuz 1 hafta süren Şampiyonamız toplamda Özel Sporcular, Aileleri, İdareci ve Antrenörlerimizde olmak üzere 750 kişiyi ağırlamış, gelen tüm kulüplerimize harcırahları peşin olarak ödenmiştir ve buda yine Özel Sporcuların bugün hiç bir kurum kuruluşa borcu olmayan Türkiye’nin en Özel Federasyonu olduğunun bir ispatıdır dedi.