Anasayfa / Haberler / 2.Bölge Atletizm Şampiyonası Başladı.

2.Bölge Atletizm Şampiyonası Başladı.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2015 yılı faaliyetleri arasında yer alan 1,2,3. Bölge Atletzim Şampiyonasının 2.etabı olan 2.Bölge Şampiyonası açılışı yapıldı.

DSC_6870

81 İlden spor kulüplerinin katılımı ile başlayan Şampiyona gün içerisinde teknik kurul toplantısı yapıldı Antalya’da gerçekleşen açılış gün içerisinde teknik kurul toplantısı ile başladı.

Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Fatih OLGUN’un Teknik kurul açılış konuşmasında ; Saygı değer kulüplerimiz ve temsilcilerine hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

DSC_6885

Federasyon Genel Koordinatörü Sayın Osman AKDEMİR ise yapmış olduğu konuşmasında; Kulüplerimize ve temsilcilerine hoş geldiniz dileklerinde bulundu. Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN’ın selamlarını ileten AKDEMİR 2015 yılının ilk Atletizm Şampiyonasını çok sayıda kulübün katılmasının mutluluğunu yaşamaktayız Şampiyona öncesinde bütün kulüplerimize başarılar dilerim dedi.

DSC_6928

Akşam saatlerinde açılışı yapılan Şampiyonada Federasyon Başkan Vekilimiz Sayın Sadettin AKÇİ konuşması ile başladı AKÇİ yaptığı konuşmada ; Tüm kulüplerimiz öncelikle hepiniz hoş geldiniz sizlere yurt dışına Rusya’da gerçekleştirilecek Atletizm yarışmalarına katılmasından dolayı aramızda bulunamayan Sayın Başkanımız Birol AYDIN’ın selam ve sevgilerini iletirim dedi.

Her gecen gün daha’da büyük bir Aile olma yolunda emin adımlarla ilerleyen büyük bir Federasyon büyük bir aile olduk amacımız sizlere Özel Sporcularımıza daha iyi hizmet edebilmek ve bunun için elimizden gelenin fazlasını yapmakta ve hep birlikte ilerlemekteyiz dedi. Şampiyona için tüm kulüplerimize başarılar dileyen AKÇİ her zaman dediğimiz gibi onların hepsi bizler için gerçek birer Şampiyon dedi.