Anasayfa / Haberler / 2.Bölge Masa Tenisi (Doğu Anadolu, Ege, Güneydoğu Anadolu ve Marmara) Şampiyonası Kemer’de!…

2.Bölge Masa Tenisi (Doğu Anadolu, Ege, Güneydoğu Anadolu ve Marmara) Şampiyonası Kemer’de!…

Federasyonumuzun 2015 yılı faaliyet programında yer alan 2.Bölge Masa Tenisi (Doğu Anadolu, Ege, Güneydoğu Anadolu ve Marmara) Şampiyonası 26-28 Mart 2015 tarihleri arasında Antalya-Kemer’de gerçekleştirilecektir. Şampiyona programı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerine hitaben yazılan izin yazısına aşağıdaki linkten ulaşılabilir. Katılım formundan çıktı alamayan kulüplerimiz ise katılım formlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirler. Önemle duyurulur.

Program ve Katılımcı Kulüp Listesi İndirilebilir Dosya
GHSİM İzin Yazıları İndirilebilir Dosya

 

Formlar
  • AFYONKARAHİSAR KOCATEPE EĞİTİM UYGULAMA OKULU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • AFYONKARAHİSAR ÖZEL SPORCULAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • AYDIN ATATÜRK İÖO VE İŞ OKULU SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • AYDIN NAZİLLİ İÖO VE İŞ OKULU SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • BALIKESİR İL ÖZEL İDARE EĞİTİM UYGULAMA OKUUL VE İŞ EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • BALIKESİR YUNUS EMRE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • BİLECİK BOZÜYÜK ŞEHİT ZAFER İPEK İŞ OKULU SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • BİNGÖL ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • BURSA EMRE SPORLA YAŞAM OTİZM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • BURSA HACI MEHMET ZORLU ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • BURSA İBN-İ SİNA ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • BURSA İPEK EĞİTİM UYGULAMA OKULU VE İŞ EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • BURSA MEHMET TORUN ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • BURSA MİTAT ENÇ İÖO VE İŞ OKULU SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • BURSA NİLÜFER İŞ OKULU SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • BURSA NİLVAK ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • ÇANAKKALE DERİN DENİZ SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • ÇANAKKALE ENGELLİLER DERNEĞİ VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • ÇANAKKALE ÖZEL ÇOCUKLAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • ÇANAKKALE SEVGİ SELİ SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • DENİZLİ ÇAMLIK İÖO VE İŞ OKULU SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • DENİZLİ İSMAİL TOSUNOĞLU İŞ EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • DİYARBAKIR ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • ELAZIĞ EĞİTİM UYGULAMA OKULU SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • ELAZIĞ HAZAR ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • ERZİNCAN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • ERZİNCAN SÜMER İŞ OKUL UGENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • ERZİNCAN ZEYNEP MUSTAFA HAN EĞİTİM UYGULAMA OKULU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • GAZİANTEP ÖZEL ÇOCUKLAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL ANKA SPORLA YAŞAM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL EYÜP ÖZEL EĞİTİM SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL MARMARA OTİZM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL MERT KARAHAN EĞİTİM UYGULAMA OKULU VE İŞ EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL MEVLANAKAPI EĞİTİM UYGULAMA OKULU VE İŞ EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL OTİZM SPOR VE YAŞAM KULÜBÜ DERNEĞİ (Yazdır)
  • İSTANBUL ÖZEL DÜNYALAR GELİŞİM SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL SİLİVRİ LİONS LEO DERNEKLERİ ESEN İBAK EĞİTİM UYGULAMA OKULU VE İŞ EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL SİLİVRİ ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL SPOR ŞEHRİ (SPORCITY) OTİZM SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL ŞÖHRET KURŞUNOĞLU İÖO VE İŞ OKULU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İSTANBUL VALA GEDİK İÖO VE İŞ OKULU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İZMİR AHMET ŞEFİKA KİLİMCİ ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İZMİR BORNOVA HASAN TAHSİN İŞ OKULU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İZMİR CEMİL AKYÜZ ORTAOKULU SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İZMİR EGE OTİZM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İZMİR ENGEL TANIMAYANLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İZMİR SABAHAT AKŞİRAY OTİSTİK BİREYLER SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • İZMİT OTİZM SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • KARS FİNAL ENGELSİZ YAŞAM VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)(Sil)
  • KIRKLARELİ AYIŞIĞI ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)(Sil)
  • KIRKLARELİ ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • KIRKLARELİ SPOR İHTİSAS KULÜBÜ (Yazdır)
  • KOCAELİ AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI KÖSEKÖY REHABİLİTASYON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • KOCAELİ CİMNASTİK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • KOCAELİ DERİNCE YAĞMUR ÇOCUKLAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • KOCAELİ GEBZESPOR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • KOCAELİ İZMİT SPOR DÜNYASI SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • KOCAELİ İZMİT ZİHİNSEL ENGELLİLER BECERİ GELİŞTİRME DERNEĞİ SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • KOCAELİ NUH ÇİMENTO İŞ OKULU SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • KOCAELİ ULUSLARARASI ÖZEL EĞİTİM VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • KOCAELİ YAŞAMA SEVİNCİ ZİHİNSEL ENGELİLER SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • KÜTAHYA ÇİNİKENT İÖO VE İŞ OKULU SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • MALATYA HOKEY SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • MALATYA NEFES SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • MALATYA ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • MALATYA SESSİZ ADIMLAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • MALATYA TURGUT ÖZAL ÖZEL ÇOCUKLAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • MALAYA ALİ KUŞÇU TOMURCUKLAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • MANİSA AKHİSAR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • MANİSA KULA 80.YIL SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • MANİSA SOMA ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • MANİSA ZİHİNSEL YETERSİZ ÇOCUKLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • MUĞLA BODRUM YAHŞİ ÖZEL ÇOCUKLAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • MUŞ ENGELSİZ ADIMLAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • SAKARYA DOĞA OTİZM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • SAKARYA ÖZEL SPORCULAR AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • SİİRT ÖZEL BİREYLER SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • TEKİRDAĞ ÇORLU ÖZEL ÇOCUKLAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • UŞAK ENGELSİZ YAŞAM SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • VAN KÜÇÜK ADIMLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • YALOVA ÖZEL DÜNYALAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • YALOVA ÖZEL SPORCULAR SPOR KULÜBÜ (Yazdır)
  • YALOVA ÖZEL YILDIZLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (Yazdır)