Anasayfa / 2013

2013

2013

 

TARİHFAALİYETYERİ 
   
OCAK   
2-12 OCAK ATLETİZM KONDİSYON VE ULUSLAR ARASI LİSANSLAMA KAMPIİZMİR
7-17  OCAKKAYAK MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPIKARS-SARIKAMIŞ
ŞUBAT   
1-3 ŞUBATTÜM KURULLAR VE İL TEMSİLCİLERİ TOPLANTISIANTALYA/BELDİBİ
1-4 ŞUBATİNAS UYGUNLUK KOMİTESİ TOPLANTISIİNGİLTERE/MENCESTER
11-22 ŞUBATATLETİZM MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPITRABZON
10 ŞUBAT-3 MARTKAYAK MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPIERZURUM
26 ŞUBAT-5 MARTMASA TENİSİ MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPIİSTANBUL
MART   
3-9 MARTİNAS DÜNYA KAYAK ŞAMPİYONASIERZURUM-TÜRKİYE
3-13 MARTATLETİZM MİLLİ TAKIM KAMPIİSTANBUL
6-11 MARTAÇIK MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI MACARİSTAN/EGER
13-18  MARTİNAS AÇIK AVRUPA SALON ATLETİZM ŞAMPİYONASIİSTANBUL-TÜRKİYE
22-24 MARTAKDENİZ BÖLGESİ BASKETBOL ŞAMPİYONASIBURDUR
NİSAN   
1-7 NİSANMASA TENİSİ MİLLİ TAKIM KAMPIMUHTELİF
4-8 NİSANİNAS YÖNETİM VE TEKNİK KURUL TOPLANTISIHOLLANDA/BERGEN
5-7 NİSANMARMARA BÖLGESİ (ATLETİZM,M.TENİSİ VE YÜZME) BÖLGE ŞMP.ÇANAKKALE
12-14 NİSANKARADENİZ BÖLGESİ BASKETBOL ŞAMPİYONASIÇORUM
12-14 NİSANEGE BÖLGESİ (ATLETİZM,M.TENİSİ VE YÜZME) BÖLGE ŞMP.İZMİR
18-23 NİSANATLETİZM YARI MARATONUPOLONYA /OSTRZESSOW
19-21 NİSANAKDENİZ-GÜNEYDOĞU ANADOLU-DOĞU ANADOLU BÖLGESİ (ATLETİZM,M.TENİSİ VE YÜZME) BÖLGE ŞMP.ISPARTA
19-21 NİSANMARMARA BÖLGESİ BASKETBOL ŞAMPİYONASIKEŞAN-EDİRNE
26-28 NİSANİÇ ANADOLU VE KARADENİZ BÖLGESİ (ATLETİZM,M.TENİSİ VE YÜZME) BÖLGE ŞMP.KONYA 
MAYIS   
1-6 MAYISMASA TENİSİ MİLLİ TAKIM KAMPIİSTANBUL 
3-5 MAYISEGE-AKDENİZ BÖLGESİ FUTBOL ŞAMPİYONASIAFYONKARAHİSAR Ertelendi
3-5 MAYISEGE BÖLGESİ BASKETBOL ŞAMPİYONASIKÜTAHYA 
7-9 MAYISİÇ ANADOLU-DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGELERİ BASKETBOL ŞAMPİYONASISİVAS 
7-12 MAYISAÇIK MASA TENİSİ TURNUVASISLOVENYA/LASKO 
9-10 MAYIS5. ATLETİZM OYUNLARIKKTC 
16-18 MAYISTÜRKİYE BASKETBOL  ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİDENİZLİ 
16-18 MAYISKARADENİZ-İÇ ANADOLU-DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGELERİ FUTBOL ŞAMPİYONASIERZİNCAN 
19-21 MAYISMARMARA BÖLGESİ FUTBOL ŞAMPİYONASIBALIKESİR 
24-26 MAYISTÜRKİYE MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİARTVİN 
23-25 MAYISTÜRKİYE YÜZME-ATLETİZM ŞAPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİDENİZLİ 
31 MAYIS-02 HAZİRANTÜRKİYE CİMNASTİK ŞAMPİYONASIBOLU 
HAZİRAN   
1-9 HAZİRAN YÜZME MİLLİ TAKIM GELİŞİM KAMPIİSTANBUL
11-13 HAZİRANTÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİYALOVA Ertelendi
9-16 HAZİRANİNAS DÜNYA ATLETİZM ŞAMPİYONASIÇEK CUMHURİYETİ/PRAG 
MuhtelifÖZEL SPORCULAR SPOR ŞENLİĞİ VE DENİZ KAMPIİZMİR 
TEMMUZ   
1-7 TEMMUZ BASKETBOL HAZIRLIK KAMPIKÜTAHYA 
1-7 TEMMUZ YÜZME MİLLİ TAKIM KAMPIMUHTELİF 
AĞUSTOS   
1-13 AĞUSTOSYÜZME MİLLİ TAKIM KAMPIMUHTELİF 
14-25 AĞUSTOSİNAS DÜNYA YÜZME ŞAMPİYONASIFRANSA/YENİ KALEDONYA 
19-25 AĞUSTOSBASKETBOL HAZIRLIK KAMPIBURSA 
EYLÜL   
20-22 EYLÜLAKDENİZ-DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGELERİ FUTSAL ŞAMPİYONASIELAZIĞ 
20-22 EYLÜLKARADENİZ-İÇ ANADOLU BÖLGESİ FUTSAL ŞAMPİYONASIÇORUM 
27-29 EYLÜLMARMARA BÖLGESİ FUTSAL ŞAMPİYONASIEDİRNE 
27-29 EYLÜLEGE BÖLGESİ FUTSAL ŞAMPİYONASIDENİZLİ 
29 EYLÜL-5 EKİMITTF PTT AVRUPA MASA TENİSİ ŞAMPİYONASIİTALYA 
EKİM   
4-6 EKİMTÜRKİYE PLAJ VOLEYBOL ŞAMPİYONASIANTALYA 
7-19 EKİMBASKETBOL MİLLİ TAKIM KAMPIANKARA 
11-13 EKİMMARMARA-EGE BÖLGELERİ VOLEYBOL ŞAMPİYONASIMANİSA 
18-20 EKİMKARADENİZ-DOĞU ANADOLU-GÜNEYDOĞU ANADOLU-İÇ ANADOLU-AKDENİZ BÖLGELERİ VOLEYBOL ŞAMPİYONASIGAZİANTEP 
19-28 EKİMINAS DÜNYA BASKETBOL ŞAMPİYONASITÜRKİYE/ANKARA 
25-27 EKİMTÜRKİYE BİSİKLET ŞAMPİYONASIBURSA 
MUHTELİFDOWN SENDROMLULAR YÜZME ŞAMPİYONASIPORTEKİZ 
KASIM   
1-3 KASIM TÜRKİYE TENİS ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİİZMİR 
8-10 KASIMTÜRKİYE FUTSAL ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİGİRESUN 
15-17 KASIMTÜRKİYE VOLEYBOL ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNİĞDE 
22-24 KASIMTÜRKİYE BOCCE ŞAMPİYONASIANKARA 
ARALIK   
2-3 ARALIKTÜRKİYE BOWLİNG ŞAMPİYONASIANKARA 
11-19 ARALIKINAS DÜNYA MASA TENİSİ ŞAMPİYONASIHONG KONG