Anasayfa / 2014

2014

2014

 

TARİHFAALİYETYERİ
OCAK
17-19 OCAKYÖNETİM VE DENETLEME KURULU TOPLANTISIANKARA
ŞUBAT
13-14 ŞUBATTEKNİK KURUL BAŞKANLARI TOPLANTISIANKARA
22-23 ŞUBATFUTBOL LİGİ KURA ÇEKİMİ VE TOPLANTISIANKARA
MART
1-2 MARTİL TEMSİLCİLERİ VE BÖLGE TEMSİLCİLERİ TOPLANTISIANKARA
7-9 MARTYÜZME 1 NCİ BÖLGE ŞAMPİYONASIANTALYA
10-12 MARTYÜZME  2 NCİ BÖLGE ŞAMPİYONASIANTALYA
12-17 MARTMACARİSTAN AÇIK MASA TENİSİ TURNUVASIMACARİSTAN
18-22 MARTINAS DÜNYA KAYAK ŞAMPİYONASI KUZEY DİSİPLİNİESTONYA
18-23 MARTMASTER AÇIK MASA TENİSİ TURNUVASIİTALYA
22-24 MARTATLETİZM 1 NCİ BÖLGE ŞAMPİYONASIANTALYA
24-26 MARTATLETİZM 2 NCİ BÖLGE ŞAMPİYONASIANTALYA
26-28 MAYISATLETİZM 3 NCÜ BÖLGE ŞAMPİYONASIANTALYA
NİSAN
10-14 NİSANBÖLGE VOLEYBOL VE TÜRKİYE ŞAMPİYONASIBODRUM
11-14 NİSANINAS DÜNYA KROS VE YARI MARATON ŞAMPİYONASIPOLONYA
12 NİSAN1.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ6 İL
19-23 NİSANFUTBOL BÖLGE TÜRKİYE ŞAMPİYONASIYALOVA
26 NİSAN2.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ6 İL
MAYIS
2-4 MAYISTÜRKİYE ATLETİZM ŞAMPİYONASIADANA
3 MAYIS3.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ6 İL
6-11 MAYISAÇIK MASA TENİSİ ŞAMPİYONASISLOVENYA
7-9 MAYISMASA TENİSİ 2 NCİ BÖLGE ŞAMPİYONASIG.ANTEP
7-10 MAYIS6.KKTC ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM YARIŞMASIKKTC
17 MAYIS4.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ6 İL
20-22 MAYISTÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASIBURSA
HAZİRAN
2-4 HAZİRANTÜRKİYE CİMNASTİK ŞAMPİYONASIMERSİN
5-7 HAZİRAN1.BÖLGE MASA TENİSİ ŞAMPİYONASIAKSARAY
07 HAZİRAN5.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ6 İL
11-15 HAZİRANINAS AVRUPA AÇIK ATLETİZM ŞAMPİYONASIHOLLANDA
16-18 HAZİRANTÜRKİYE MASA TENİSİ ŞAMPİYONASIDÜZCE
16-22 HAZİRANCİMNASTİK SPORCU VE ANTRENÖR GELİŞİM KAMPIİZMİR
23-29 HAZİRANYÜZME GELİŞİM VE LİSANSLAMA KAMPIİZMİR
TEMMUZ
5-10 TEMMUZYÜZME GELİŞİM KAMPIİZMİR
12-20 TEMMUZFUTBOL GELİŞİM VE LİSANSLAMA KAMPIİZMİR
20-26 TEMMUZYÜZME GELİŞİM KAMPIÇANAKKALE
AĞUSTOS
3-8 AĞUSTOSERKEKLER MASA TENİSİ GELİŞİM KAMPIİZMİR
12-17 AĞUSTOSYÜZME MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPIİSTANBUL
13-17 AĞUSTOSBAYANLAR MASA TENİSİ GELİŞİM KAMPIİZMİR
17-24 AĞUSTOSINAS AÇIK AVRUPA YÜZME ŞAMPİYONASIÇEK CUMHURİYETİ
20-27 AĞUSTOSDOWN SENDROMLULAR MASA TENİSİ GELİŞİM KAMPIİZMİR
EYLÜL
3-10 EYLÜLATLETİZM GELİŞİM VE LİSANSLAMA KAMPIİZMİR
6-11 EYLÜLITTF-PTT DÜNYA MASA TENİSİ ŞAMPİYONASIÇİN
20 EYLÜL6.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ6 İL
26 EYLÜL-2 EKİMMASA TENİSİ GELİŞİM VE LİSANSLAMA KAMPIİZMİR
26-28 EYLÜLAÇIK DENİZ YÜZME MARATONU SEÇMELERİMERSİN-KIZKALESİ
EKİM
11 EKİM7.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ6 İL
18 EKİM8.HAFTA ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ6 İL
20-23 EKİMAKDENİZ BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP.ALANYA
20-23 EKİMEGE BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP.ALANYA
20-23 EKİMDOĞU ANADOLU BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP.ALANYA
20-23 EKİMGÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP.ALANYA
20-23 EKİMİÇANADOLU BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP.ALANYA
20-23 EKİMKARADENİZ BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP.ALANYA
20-23 EKİMMARMARA BÖLGESİ BASKETBOL ŞMP.ALANYA
24-27 EKİMTÜRKİYE FUTSAL ŞAMPİYONASIALANYA
30 EKİM-2 KASIMTÜRKİYE BASKETBOL ŞAMPİYONASIMALATYA
KASIM
01 KASIM9.HAFTA FUTBOL LİGİ6 İL
08 KASIM10.HAFTA FUTBOL LİGİ6 İL
10-12 KASIMTÜRKİYE BOCCE ŞAMPİYONASIANTALYA
13-15 KASIM ÖZEL SPORCULAR FUTBOL LİGİ PLAYOFF KARŞILAŞMALARI ANTALYA
ARALIK
2-3 ARALIKTÜRKİYE BOWLİNG ŞAMPİYONASIANKARA
MUHTELİFTÜRKİYE KAYAK ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİMUHTELİF
MUHTELİFULUSLAR ARASI ŞAMPİYONA VE TURNUVALARMUHTELİF
MUHTELİFMİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPLARIMUHTELİF
MUHTELİFGELİŞİM KAMPLARIMUHTELİF
MUHTELİFANTRENÖRLÜK KURSLARIMUHTELİF
MUHTELİFANTRENÖRLÜK SEMİNERLERİMUHTELİF
MUHTELİFTOPLANTILARMUHTELİF