Anasayfa / 2016 Müsabaka Sonuçları

2016 Müsabaka Sonuçları

Faaliyetin AdıTarihiYeriSONUÇ
Türkiye Cimnastik Şampiyonası2-4 Haziran 2016İzmirDown A Seviye Bayan-Erkekİndirilebilir Dosya

 

 

 

 

Faaliyetin AdıTarihiYeriSonuç
Türkiye Atletizm Şampiyonası Mental Bayan-Erkek27-29 Mayıs 2016AdanaKoşuTeknik
Türkiye Atletizm Şampiyonası Otizm Bayan-Erkek27-29 Mayıs 2016AdanaKosuTeknik
Türkiey Atletizm Şampiyonası Down Sendromlu Bayan-Erkek27-29 Mayıs 2016AdanaKosuTeknik

 

Faaliyetin AdıTarihiYeriSonuç
Açık Deniz Türkiye Yüzme Şampiyonası6-8 Mayıs 2016Fethiye-Ölüdenizİndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin AdıTarihiYeriSonuç
Bayanlar Türkiye Voleybol Şampiyonası9-11 Mayıs 2016Samsunİndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin AdıTarihiYeriSonuç
Bayanlar Voleybol Bölge Şampiyonası4-9 Mayıs 2016Samsunİndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin AdıTarihiYeriSonuç
Erkekler Türkiye Voleybol Şampiyonası2-4 Mayıs 2016Samsunİndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin AdıTarihiYeriSonuç
Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası (Otizmli Bayan-Erkek)28-30 Nisan 2016Manavgat-Antalyaİndirilebilir Dosya
Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası (Down Sendromlu Bayan-Erkek)28-30 Nisan 2017Manavgat-Antalyaİndirilebilir Dosya
Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası (Mental Bayan-Erkek)28-30 Nisan 2018Manavgat-Antalyaİndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin AdıTarihiYeriSonuç
Türkiye Yüzme Şampiyonası18-20 Nisan 2016Orduİndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin AdıTarihiYeriSonuç
3.Bölge (Akdeniz) Atletizm Şampiyonası Down Kız-Erkek15-17 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
3.Bölge (Akdeniz ) Atletizm Şampiyonası Otizm Kız-Erkek15-17 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
3.Bölge (Akdeniz) Atletizm Şampiyonası Mental Kız-Erkek15-17 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
3.Bölge (Karadeniz) Atletizm Şampiyonası Down Bayan-Erkek15-17 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
3.Bölge (Karadeniz) Atletizm Şampiyonası Otizm Bayan-Erkek15-17 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
3.Bölge (Karadeniz) Atletizm Şampiyonası Mental Bayan-Erkek15-17 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik 

 

Faaliyetin AdıTarihiYeriSonuç
2.Bölge (İç Anadolu) Atletizm Şampiyonası Down Bayan-Erkek12-14 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
2.Bölge (İç Anadolu ) Atletizm Şampiyonası Otizm Bayan-Erkek12-14 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
2.Bölge (İç Anadolu) Atletizm Şampiyonası Mental Bayan-Erkek12-14 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
2.Bölge (Marmara) Atletizm Şampiyonası Down Bayan-Erkek12-14 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
2.Bölge (Marmara) Atletizm Şampiyonası Otizm Bayan-Erkek12-14 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
2.Bölge (Marmara) Atletizm Şampiyonası Mental Bayan-Erkek12-14 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik

 

Faaliyetin AdıTarihiYeriSonuç
1.Bölge (Doğu Anadolu) Atletizm Şampiyonası Down Kız-Erkek9-11 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
1.Bölge (Doğu Anadolu) Atletizm Şampiyonası Otizm Kız-Erkek9-11 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
1.Bölge (Doğu Anadolu) Atletizm Şampiyonası Mental Kız-Erkek9-11 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
1.Bölge (Ege) Atletizm Şampiyonası Down Kız-Erkek9-11 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
1.Bölge (Ege) Atletizm Şampiyonası Otizm Kız-Erkek9-11 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
1.Bölge (Ege) Atletizm Şampiyonası Mental Kız-Erkek9-11 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
1.Bölge (Güneydoğu) Atletizm Şampiyonası Down Kız-Erkek9-11 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik
1.Bölge (Güneydoğu) Atletizm Şampiyonası Mental Kız-Erkek9-11 Mart 2016AntalyaKoşuTeknik

 

Faaliyetin AdıTarihiYeriSonuç
2.Bölge (Ege, İç Anadolu ve Karadeniz) Masa Tenisi Şampiyonası (Kız-Erkek) Down Sendromlu25-27 Şubat 2016Antalya-Kemerİndirilebilir Dosya
2.Bölge (Ege, İç Anadolu ve Karadeniz) Masa Tenisi Şampiyonası (Kız-Erkek) Otizmli25-27 Şubat 2016Antalya-Kemerİndirilebilir Dosya
2.Bölge (Ege, İç Anadolu ve Karadeniz) Masa Tenisi Şampiyonası (Kız-Erkek) Mental25-27 Şubat 2016Antalya-Kemerİndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin AdıTarihiYeriSonuç
1.Bölge (Akdeniz Doğu Anadolu Güneydoğu Anadolu ve Marmara) Masa Tenisi Şampiyonası (Kız-Erkek) Down Sendromlu22-24 Şubat 2016Antalya-Kemerİndirilebilir Dosya
1.Bölge (Akdeniz Doğu Anadolu Güneydoğu Anadolu ve Marmara) Masa Tenisi Şampiyonası (Kız-Erkek) Otizmli22-24 Şubat 2016Antalya-Kemerİndirilebilir Dosya
1.Bölge (Akdeniz Doğu Anadolu Güneydoğu Anadolu ve Marmara) Masa Tenisi Şampiyonası (Kız-Erkek) Mental22-24 Şubat 2016Antalya-Kemerİndirilebilir Dosya

 

Faaliyetin AdıTarihiYeriSonuç
1.Bölge (Akdeniz, Ege ve Marmara) Yüzme Şampiyonası (Kız-Erkek)13-15 Şubat 2016Antalya-Alanyaİndirilebilir Dosya
2.Bölge (Doğu, Güneydoğu Anadolu, İç Anadolu ve Karadeniz) Yüzme Şampiyonası (Kız-Erkek)16-18 Şubat 2016Antalya-Alanyaİndirilebilir Dosya