Anasayfa / Haberler / YAVUZ KOCAÖMER 3. MASA TENİSİ BÖLGE ŞAMPİYONALARI PROGRAMI BELİRLENDİ!!!

YAVUZ KOCAÖMER 3. MASA TENİSİ BÖLGE ŞAMPİYONALARI PROGRAMI BELİRLENDİ!!!

Federasyonumuzun 2020 yılı faaliyet programında yer alan;   Türkiye Milli Paralimpik Komitesi ve TESYEV’in  destekleri ile gerçekleşecek olan Yavuz Kocaömer  3.Masa Tenisi Bölge  Şampiyonası Antalya -Kemer Limak Limra Hotel’de gerçekleşecektir.

ŞAMPİYONAYA KATILIM SAĞLAYACAK OLAN KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE !

* 1.Bölge Masa Tenisi Şampiyonası (Akdeniz, Doğuanadolu, İçanadolu) 12-14 OCAK 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

*2.Bölge Masa Tenisi Şampiyonası (Ege,Güneydoğu,Karadeniz,Marmara) 15-17 OCAK 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

1.Bölge Masa Tenisi Şampiyonasına katılım sağlayacak olan kulüplerimiz 12 Ocak’ta giriş yapıp, 14 Ocak 2020 günü en geç 12:00’da otel odalarını boşaltmaları gerekmektedir.

2.Bölgeye katılım gösterecek olan kulüplerimiz 15 Ocak’ta giriş yapıp, 17 Ocak 2020 en geç 12:00’da otel odalarını boşaltmaları gerekmektedir.

Şampiyonaya katılım gösterecek olan Aile,Misafir Ekstra konaklamalarından federasyonumuz kesinlikle sorumlu değildir, konaklama yapacak olan misafirlerimiz Kemer Limak Limra Hotel yetkilileri ile görüşmeleri ve rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir, rezervasyon yaptırmayan misafirlerimizden federasyonumuz kesinlikle sorumlu değildir.

1.Bölge Şampiyonaya katılım gösterecek olan kulüplerimiz için 12 Ocak 2020 saat 08:30 itibarı ile Kemer otogardan otele servis imkanı sağlanacak olup 14 Ocak 2020   Şampiyona bitişi ile birlikte otelden Kemer otogarına servis imkanı sağlanacaktır.

2.Bölge Şampiyonasına katılım gösterecek olan kulüplerimiz için ise 15 Ocak 2020  saat 08:30 Kemer otogardan otele geliş ve 17 Ocak 2020  Otel’den Kemer Otogara servis imkanı sağlanacaktır.

2020 Yılı faaliyet Programımızın ilk  Şampiyonası olan “3.Yavuz Kocaömer  Masa Tenisi Bölge  Şampiyonasına” katılım gösterecek olan tüm Kulüplerimize hayırlı yolculuklar diler, Şampiyonada Sporcu, Antrenör, Hakem, Teknik ve Organizasyon Kurullarımız başta olmak üzere tüm katılımcılara başarılar dileriz.

TÖSSFED

 

1.BÖLGE ŞAMPİYONA İZİN YAZISIİNDİRİLEBİLİR DOSYA
2.BÖLGE ŞAMPİYONAİZİN YAZISIİNDİRİLEBİLİR DOSYA
ŞAMPİYONA PROGRAM VE KATILIMCI KULÜP LİSTESİİNDİRİLEBİLİR DOSYA