Anasayfa / Haberler / AKPARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HAMZA DAĞ ÖZEL SPORCULARIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİ.

AKPARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HAMZA DAĞ ÖZEL SPORCULARIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİ.

Akparti İzmir Milletvekili ve aynı zamanda Akparti Genel Başkan Yardımcısı Avukat Hamza Dağ, İzmir’de Federasyon Başkanımız Birol Aydın ve Özel Sporcularımız ile bir araya geldi.

İzmir ilinde bir araya gelen protokol Özel Sporcularımız hakkında sohbet ederek basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

DESTEKELERİMİZ HER ZAMAN SÜRECEK

Akparti Milletvekili Avukat Hamza Dağ “ Özellikle son yıllarda göstermiş oldukları büyük başarıdan dolayı Özel Sporcularımızı ve Sporcularımızın başarısında büyük payı olan Federasyon Başkanımız Birol Aydın ve Yönetim Kurulunuda tebrik etti.

TÜRK SPORU BÜYÜK BAŞARILAR KAZANDI.

Son yıllarda Türk Sporunun farklı branşlarda büyük başarılar kazandığının altını çizen Hamza Dağ “ Tabiki Özel Sporcularımızda gerek Dünya gerek Avrupa Şampiyonalarında göstermiş oldukları başarılarıda göz ardı edemeyiz ve daha iyi yerlere gelebilmeleri açısından her zaman Özel Sporcularımıza desteklerimizi sunacağınız”dedi.

SAYIN VEKİLİMİZ VE GENEL BAŞKAN YARDIMICIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Birol Aydın ise yaptığı açıklamada “ Sayın İzmir Milletvekilimiz ve Akparti Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ’a teşekkür ederek bugün kendileri bizleri yalnız bırakmayarak bir kez daha Özel Sporcularımıza verdiği önem ve değeri göstermiştir, kendileri her zaman bizlere destek vermiş ve yanımızda olmuştur, Özel bireylerimizin gerek sporsal faaliyetlerde gerek rehabilite sorunlarında sorunlarını dinleyerek çözüm üretmiş ve bizleri yalnız bırakmamıştır kendilerine sizlerin huzurunda şahsım ve Federasyonumuz adına teşekkür ediyorum”dedi.

TEBRİKLER ARKADAŞLAR

Bosna Hersekte düzenelenen Saraybosna 2019 Açık Yüzme Turnuvasında 2 Altın 1 Gümüş madalya alan Özel Sporcularımızdan Şevval Tekin ve Down Sendromlular Avrupa Şampiyonluğu kazanan Özel Sporcumuz İrem Tekin’i de tebrik eden Hamza Dağ’a konuşma sonunda günün anlam ve önemini belirten tabloyu Federasyon Başkanımız Birol Aydın ve Başkan Vekili Sadettin Akçi taktim etti.