Anasayfa / Haberler / BAKAN KILIÇ İSTANBULDA ÖZEL SPORCULAR KAFİLESİNİ KALDIĞI OTELDE ZİYARET ETTİ.

BAKAN KILIÇ İSTANBULDA ÖZEL SPORCULAR KAFİLESİNİ KALDIĞI OTELDE ZİYARET ETTİ.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarihinde bir ilki gerçekleştirerek Rio 2016 Paralimpik oyunlara katılmaya hak kazanan Özel Sporcular kafilimizi Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ kaldığı otelde ziyaret etti.

Rio öncesi İstanbulda kafilemiz ile bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay KILIÇ, Federasyon Başkanımız Birol AYDIN’dan son durumlar hakkında bilgi alır iken Özel Sporcumuz Mihriban KAYA ile yakından ilgilendi.

GURURUMUZ OLDUNUZ SİZLERE İNANCIMIZ TAM.

Bakan KILIÇ kafilimiz ile yaptığı sohbette ; Bakanlığımızın en Özel Sporcularının elde etmiş olduğu bu başarı geleceğin teminatıdır sizlerin göstermiş olduğu azim ve hırs bizleri fazlası ile memnun etmekte inanıyoruzki gelecek yıllarda bu özvereli çalışmalarınız ile başarı sayısınız kat seviyede artacak dedi.

Bakan Kılıç ayrıca Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğana verdiği sözü yerine getiren Milli sporcumuz Mihriban Kaya ile yakından ilgilenerek buraya kendi hakkın ile gelmen bile büyük bir başarı sana olan inancımız tam başarılı olacaksın bundan şüphemiz yok dedi.