Anasayfa / Haberler / BAŞKAN BİROL AYDIN : “MADALYALARIMIZI ŞEHİTLERİMİZE ARMAĞAN EDİYORUZ”

BAŞKAN BİROL AYDIN : “MADALYALARIMIZI ŞEHİTLERİMİZE ARMAĞAN EDİYORUZ”

 

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanımız Birol AYDIN yaptığı açıklamada ;

“Fransa’da Atletizm Dünya Şampiyonası ve Polonya’da Kayak Dünya Şampiyonasında mücadele eden Milli Takımlarımızın başarısı bizleri fazlası ile mutlu etmekte.

Yapılan müsabakalarda gösterilen başarı sonuçlarını almakta bizlerde bu başarının pay sahibi olan değerli Ailelerimizi ve İdarecilerimiz tebrik editor, alınam madalayalarımızı Özel Sporcularımızın istemesi doğrultusunda başta Afrinde Şanlı mücadele veren kahraman Mehmetçiklerimize ve Şehitlerimize armağan ediyoruz.

Ülkemizin zor zamanlardan geçtiği bugünlerde , Özel Sporcularımızın bu başarısı Millet olarak hepimizi sevindirmiş ,gururlandırmıştır.
Devlet ve Millet olarak fırsat verildiğinde ve inanıldığında başarının beklenen bir netice olduğunu gördük. Bu başarıda bizleri hiç yalnız bırakmayan ve her zaman yanımızda olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan olmak üzeree Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Gençlik ve spor Bakanımı Sayın Dr. Osman Aşkın Bak ve emeği geçen herkese ve değerli basınımıza teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

Birol Aydın
Federasyon Başkanı.