Anasayfa / Haberler / BAŞKAN BİROL AYDIN MASA TENİSİ MİLLİ TAKIMI İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN BİROL AYDIN MASA TENİSİ MİLLİ TAKIMI İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN BİROL AYDIN MASA TENİSİ MİLLİ TAKIMI İDMANINDA ÖZEL SPORCULARIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİ.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2017 yılı çalışmaları arasında yer alan ve İzmir ilimizde gerçekleşen Masa Tenisi Milli Takım çalışmaları hız kesmeden devam eder iken Federasyon Başkanımız Birol Aydın akşam saatlerinde yapılan çalışmaya dahil oldu.

13 – 22 Haziran 2017 tarihleri arasında İzmir ilimizde gerçekleşecek olan Milli Takım çalışmalarını yakından takip eden Başkan Birol Aydın Teknik Kurul ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yapılan çalışmaları yerinde izleyerek Özel Sporcularımızın çalışma disiplininden memnun olduğunu dile getiren Başkan Birol Aydın, Özel Sporcularımız ile masa tenisi müsabakası yaptı.

Başkan Birol Aydın yaptığı açılşamasında ; 2017 yılı itibarı ile hedef koyduğumuz 2020 Tokyo Parampik oyunlarına profosyonel ekip arkadaşlarımız ile daha sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Amacımız bundan sonraki yıllarda Milli Takım çalışmalarımıza daha fazla önem vermek ve hedeflerimiz arasında olan Paralimpik oyunlarda Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir dedi.