Anasayfa / Haberler / BAŞKAN BİROL AYDIN “MİLLİ TAKIMLAR AÇIKLAMASI”.

BAŞKAN BİROL AYDIN “MİLLİ TAKIMLAR AÇIKLAMASI”.

 

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu olarak başarılı bir şekilde tamalamış olduğumuz faaliyetlerimizin ardından oluşturduğumuz Milli Takımlarımız ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

 

KAYAK MİLLİ TAKIMIMIZDA HEDEF DÜNYA ŞAMPİYONLUKLARI

Bugün İstanbul ilinden Polonya’ya uğurladığımız Kayak Milli Takımımız 25 Şubat 3 Mart 2018 tarihleri arasında Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için ter dökeceklerdir. Hedefi Dünya Şampiyonlukları olan Milli Takımıza yürekten başarılar dilerim.

ATLETİZM MİLLİ TAKIMIMIZDA HEDEF 2020 TOKYO PARALİMPİK OYUNLARI.

2020 TOKYO Paralimpik Oyunlar Hedefine adım adım yakalaşan ve yapılan kamplarla en üst seviyeye ulaşan Atletizm Milli Takımımız 5-20 Şubat 2018 tarihleri arasında izmir’de yapılan hazırlık kampının ardından 20-28 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul ilimizde çalışmlarına devam etmektedir.

1-5 Mart 2018 tarihleri arasında Fransa’da düzenlenecek olan 2018 INAS World Indoor Athletics Championships katılacak olan Milli Takımımıza ve Teknik Heyetimize yürekten başarılar diliyorum.

YÜZME MİLLİ TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARI TÜM HIZI İLE SÜRÜYOR.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Yüzme Milli Takım çalışmaları ise Antalya ilimizde devam ediyor.

2-4 Mart 2018 tarihleri arasında Danimarka Kopenag’da düzenlenecek olan Sınıflandırma ve Ağustos ayında yapılacak Avrupa Şampiyonası hazırlık ve baraj geçme Şampiyonasına katılacak olan Milli Takımımıza ve Tekni Heyetimize başarılar diliyorum.

“FUTBOL ENGEL TANIMAZ” DOWN SENDROM FUTSAL MİLLİ TAKIM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu olarak Türkiye Futbol Federasyonu destekleri ile oluşturduğumuz Down Sendromlu Futsal Milli Takımımız 12-15 Nisan 2018 tarihleri arasında İSVİÇRE ’de yapılacak olan Down Futsal Avrupa Şampiyonası hazırlık çalışmalarına Alanya’da başladı.

26 Özel Sporcumuzdan oluşan seçme kampında çalışmalarına hız kesmeden devam eden Özel Sporcularımıza ve Teknik Heyetimize yürekten başarılar diliyorum.

Birol Aydın
Federasyon Başkanı.