Anasayfa / Haberler / BAŞKAN BİROL AYDIN TESYEV MORAL PİKNİĞİNDE ÖZEL BİREYLER İLE BİR ARAYA GELDİö

BAŞKAN BİROL AYDIN TESYEV MORAL PİKNİĞİNDE ÖZEL BİREYLER İLE BİR ARAYA GELDİö

 

Federasyon Başkanımız Birol Aydın , TESYEV Başkanı Yavuz Kocaömer’in ev sahipliğinde İstanbul ilinde gerçekleşen moral pikniğine katıldı.

Gerçekleşen piknikte Federasyon Başkanımız Birol Aydın , Yönetim Kurulu Üyeleri, gönüllüler, TESYEV Genel Müdürü Berrin Altınöz çocuklar ve aileleri ile özel olarak ilgilendi.

TESYEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kocaömer her yıl geleneksel olarak düzenledikleri Moral Pikniği ile ilgili olarak “Yaşam engel tanımıyor. Hepimiz bir engelli adayıyız bunu bilerek yaşamalı ve engellilere bu sağduyu ile yaklaşmalıyız. Engelli bir insanın psikolojik ve fizyolojik olarak neler çektiğini en iyi bilenlerdenim. Onlar için TESYEV çatısı altında birleşerek 20 yıldır sürdürmekte olduğumuz çalışmalarımıza değerli dostlarımın katkılarıyla hız kesmeden devam etmekteyiz.

Engelli çocuklarımız ve aileleri için geleneksel olarak düzenlediğimiz Moral Pikniği önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da çok keyifli geçti. Bu yıl 150 çocuğumuz, aileleri, gönüllülerimiz, vakıf çalışanlarımız, Yönetim Kurulumuz ve bu anlamlı günde bizden desteklerini esirgemeyen markalarımızın temsilcileri ile birlikte toplam 450 kişilik bir aile olarak on birincisini gerçekleştirdiğimiz pikniğimiz inşallah daha uzun yıllar sayımız da artarak devam edecek. ” dedi.

Engelli çocuklar ve aileleri için düzenlenen moral pikniğinde desteklerini esirgemeyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü, Şişli Belediyesi, Ataşehir Belediyesi, Sarıyer Belediyesi, SOS, Şölen, LC Waikiki, İkbal, Dimes, Uludağ içecek, Erikli Su, Algida, Nobel Pazarlama, Banat, Meybuz Gıda, Pınar Yemekleri ve Life Park Bahçeköy temsilcileri de bu anlamlı günde çocuklarla birlikte eğlenceli saatler geçirdi.