Anasayfa / Haberler / BAŞKAN SÖZ VERDİ FUTBOL MİLLİ TAKIMI TFF RİVA’DA !!!

BAŞKAN SÖZ VERDİ FUTBOL MİLLİ TAKIMI TFF RİVA’DA !!!

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2015 yılı faaliyetleri arasında yer alan Türkiye Futbol Federasyonu ile Federasyonumuz arasında ortaklaşa yürütülen Futbol Gelişim Kampı İstanbul TFF Riva Tesislerinde başladı.

Futbol A Milli Takımımız ve Bir çok Milli Takımların Kamp yaptığı tesis Özel Sporcularımız tarafından büyük beğeni gördü.

Kamp çalışmalarının ilk gününde açıklama yapan Futbol Teknik Kurul Başkanı Mustafa DEMİRDAĞ ; Milli Takım kadromuz ile Profesyonelleri kıskandıran bir kamp merkezinde geldik, Özel Sporcularımız ile Kamp yapacağımız tesisleri dolaştık ve gerçekten her şey çok profesyonel ve heyecan verici kamp çalışmaları başlamadan Özel Sporcularımızın kendilerini olan öz güvenini dahada arttırmış durumda heyecanlarını gözlerinde görebiliyoruz dedi.

BAŞKAN BİZE SÖZ VERDİ.

Kamp çalışmalarımız başlamadan önce Federasyon Başkanımız Futbola da olan ilgisi ile her zaman yanımızda olması çalışmalarımızı yakından takip etmesi bizlere olan desteği göz ardı edilmezdi, yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda Sayın Başkan bize bu sene Riva da kamp yapacağımızı söylediğinde ise açıkcası şaşırmıştım ve hayaldi gerçek oldu diyorum dedi.

10 gün sürecek olan kamp çalışmalarına start veren ÜSTÜNDAĞ ve Ekibi Federasyonumuz tarafından Özel Sporcular ve Teknik Heyetimize gönderilen (Spor Ayakkabı,Krampon,Eşofman,Tşört,Şort,Tekmelik,Tozluk,Havlu,Salon Eşofmanı) dağıtımını yaptıklarını belirttir iken bizlere bu imkanı
sunan Başta Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN ve Yönetim Kurulu Arkadaşlarına şahsım ve Özel Sporcularımız adına teşekkür ederim dedi.