Anasayfa / Haberler / BASKETBOL ŞAMPİYONASI ÇOŞKULU AÇILIŞ TÖRENİ İLE BAŞLADI

BASKETBOL ŞAMPİYONASI ÇOŞKULU AÇILIŞ TÖRENİ İLE BAŞLADI

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2015 yılı faaliyet programında yer alan Basketbol Bölge Şampiyonası 1. Etabı Samsun’da Start aldı.

3 Bölge genelinden 15 Spor Kulübü, Özel Sporcu Ailelerinin katıldığı Şampiyona 19 Mayıs ilçesinde bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı 19 Mayıs Gençlik ve Spor kamp merkezinde açılışı yapıldı.

Şampiyona açılışına Futbol Onursal Başkanı Tanju ÇOLAK, As Başkan Aydın KOÇ 19 Mayıs Gençlik ve İl Müdürü, Samsun İl temsilcisi katıldı. Federasyon Başkanı Birol AYDIN Şampiyona açılış konuşmasında ; Öncelikle farklı illerden Bölgeler düzenlemiş olduğumuz Basketbol Şampiyonası için gelen tüm kulüplerimize ve Özel Sporcular Ailemize hoş geldiniz dileklerinde bulundu.
DSC_3183-001

ASIRLIK BİR AİLE OLACAĞIZ.

Federasyonumuzun gün geçtikçe daha fazla yol kat ettiğini ve çığ gibi büyüyen bir Aile olduğunu dile getiren Başkan zaman gelecek Asırlık bir Aile olacağız ve bu yolda bize güvenen inanan bu işe gönül veren arkadaşlarımız ve dostlarımız daima olacak dedi.

DSC_3248-001

ONURSAL BAŞKAN ARTIK HERKES SPOR YAPMALI

Basketbol Şampiyonası açılışı için Samsun’da Özel Sporcularımız ile bir araya gelen Futbol Onursal Başkanı Tanju ÇOLAK Özel Sporcularımızdan büyük ilgi gördü ÇOLAK Şampiyona hakkında yaptığı açıklamasında ; Bugün sizler ile bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum, Bilmenizi isterim ki sizlere hizmet etmek bizim için en büyük gurur ve onurdur sizlerin ne kadar özel olduğunuzu Sayın Başkan ile bir kez daha anladım bende sizler için elimden gelenin fazlasını yapıcam bundan kimsenin şüphesi olmasın dedi.