Anasayfa / Haberler / BASKETBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

BASKETBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

Federasyonumuz 2019 yılı faaliyet programında yer alan Basketbol Türkiye Şampiyonası sona erdi.

Birleştirilmiş Bölge Şampiyonasında adını 4 lü finale yazdıran spor kulüplerimizin mücadele ettiği müsabakalarda şampiyonayı 1.lik ile Samsun Zafer İş Okulu Spor Kulübü tamamlar iken, Ankara Saray Rehabilitasyon Merkezi Spor Kulübü 2. İzmir Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü 3. Mersin Hüseyin Polat Eğitim Uygulama İş Okulu Spor Kulübü ise 4. oldu.

BAŞKAN BİROL AYDIN “TÜM KULÜPLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM”

Şampiyona bitimi ile açıklama yapan Federasyon Başkanımız Birol Aydın “ Yaklaşık 1 ay süren ve 1000 Özel Sporcumuzu sporla buluşturduğumuz Takım Sporlarımızın son etabı olan Basketbol Türkiye Şampiyonası ile Şampiyonalarımızı tamamlamış bulunmaktayız.

Bu süreç içerisinde Samsun ilinde bizleri misafir eden Sayın Valimiz Osman Kaymak başta olmak üzere Samsun Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu’na 19 Mayıs Spor İlçe Müdürü Mustafa Serkan Eroğlu,na 19 Mayıs Kamp Müdürü Halim Seyhan’a Samsun İl Temsilcimiz Resül Aygün’e 19 Mayıs Kamp çalışanları ve tesis sorumlularına, Bizlere güvenerek evlerinden Özel Sporcularımızı Şampiyonaya yollayan Anne ve Babalarına, Özel Sporcularımızın başarısı için uğraş veren İdareci ve Antrenörlerimize,Şampiyonalarımızın başarılı bir şekilde sona ermesinde emek veren Teknik Kurul ve Organizasyon Kurul Başkanlarımıza ve Üyelerine teşekkür eder şükranlarımı sunarım.