Anasayfa / Haberler / BAYANLAR VOLEYBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONU SAMSUN İLK UMUT ÖZEL SPORCULAR.

BAYANLAR VOLEYBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONU SAMSUN İLK UMUT ÖZEL SPORCULAR.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan Özel Sporcular Bayanlar Voleybol Türkiye Şampiyonasını sona erdi.

1 ve 2. Grup halinde gerçekleşen Türkiye Şampiyonasında son 4 takım arasında adını finale yazdıran Samsun İlk Umut Özel Sporcular Spor Kulübü finalde eşleştiği Malatya Sesiz Adımlar Spor Kulübü ile son dakikasına kadar mücadele içerisinde geçen müsabakadan galip gelerek Türkiye Şampiyonluğuna adını yazdırdı.

Şampiyonanın diğer bir çekişmeli mücadelesi ise Bursa Özel Renkler Spor Kulübü ve Zonguldak Ereğli Özel Sporcular Spor Kulübü arasında oynanır iken bu müsabakada ise gülen taraf Bursa Özel Renkler Spor Kulübü oldu.

MÜSABAKALARIN EN GÜZELİ VE ÖZELİ

Şampiyonanın diğer bir çekişmeli mücadelesi ise Bursa Özel Renkler Spor Kulübü ve Zonguldak Ereğli Özel Sporcular Spor Kulübü arasında oynanır iken bu müsabakada ise gülen taraf Bursa Özel Renkler Spor Kulübü oldu.ende tamamlanan en güzel ve en özel mücadeleler izledik, önemli olan sizlerin her engeli aşıp burada aramızda olmanızdı hepinizi yürekten tebrik ediyorum dedi.

BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN ARKADAŞLAR

Şampiyona bitişi ile bir açıklama yapan Federasyon Başkanı Birol Aydın ; Şampiyonanın başlaması ve bitmesi itibarı ile birbirlerine uyum gösterip en centilmen şekilde müsabakalarını tamamlayan tüm Özel Sporcularımıza, Antrenör ve İdarecilerimize şahsım ve Federasyonumuz adına teşekkür eder, Bizlere güvenerek en değerli varlıklarını teslim eden Ailelerimizde ayrıca teşekkür eder şükranlarımı sunarım dedi.