Anasayfa / Haberler / BOZKIRGÜCÜ SPOR KULÜBÜMÜZDEN ANLAMLI ZİYARET

BOZKIRGÜCÜ SPOR KULÜBÜMÜZDEN ANLAMLI ZİYARET

Konya Bozkır Gücü Spor Kulübü Başkanı Muammer TUNAHAN ve Kulüp Antrenörü  Savaş BAĞHAN Federasyonumuzu ziyaret ederek, Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN ile bir araya geldiler.
Konya’da yapılan spor faaliyetleri hakkında bilgi veren Kulüp Başkanı Muammer TUNAHAN ve Kulüp Antrenörü  Savaş BAĞHAN, Özel Sporcuların altın çağını yaşadığını, Polonya’da Dünya Şampiyonu olan Özel Sporcular Para Atletizm Milli Takımımızın tarih yazdığını ve Özel Sporcular tarihinde bir ilki başararak 3 sporcu ile 2020 Tokyo Paralimpik Oyunlarına direk katılma hakkı kazandıkları için gurur duyduklarını ileterek, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunlarında Özel Sporcular Milli Takımımıza başarılar dilediler.
Federasyon Başkanı Birol AYDIN ise yaptığı açıklamada , ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Konya’da Özel Sporculara verilen hizmetlerden dolayı Kulüp Başkanı Muammer TUNAHAN ve Kulüp Antrenörü  Savaş BAĞHAN’a ayrı ayrı teşekkür etti.
Başkan AYDIN , Özel Sporcular tarihinde bir ilki başarmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz, özel sporcularımız Dünya’nın zirvesindeler, Allah’a şükürler olsun ki çıktığımız yolda bizleri mahcup etmedi. Hedefimiz 2020 Tokyo Paralimpik Oyunlarında tarihi bir başarı yakalamak ve Özel Sporcular Ailemizi en iyi şekilde temsil etmekdir.
Yapılan görüşmelere Federasyon Başkanı Birol AYDIN’a, Başkan Vekili Sadettin AKÇİ ve Asbaşkan Ensar KURT’da eşlik etti. Ziyaret sonrasında Federasyon Başkanı  Birol AYDIN,  Kulüp Başkanı Sayın Muammer Tunahan ve Kulüp Antrenörü Sayın Savaş Bağhan’a Teşekkür belgesi ve hediye takdim ederken, Konya Bozkırgücü Spor Kulübü Başkanı Muammer Tunahan’da Federasyon Başkanı Birol AYDIN’a Kulüp Atkısı ve Plaket takdim etti.