Anasayfa / Haberler / BU BİR DİRİLİŞ.

BU BİR DİRİLİŞ.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonumuzun 2015 yılı faaliyetleri arasında yer alan Yüzme , Atletizm, Masa Tenisi Branşlarında Rekor bir katılımla yaklaşık 2200 Sporcu Antrenör ve idarecinin katılmasıyla başarılı bir şekilde Bölge Şampiyonaları tamamlanmıştır.

BU BİR DİRİLİŞ..

Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN yapmış olduğu açıklamasında ; Saygı değer kulüplerimiz Özel Sporcular Ailemiz bilmenizi isterim ki bizler 2012 seçimlerinde Federasyon Yönetim kuruluna geldiğimizde ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım Özel Sporcularımız için gecesi gündüzü ile çalışmaya sizlerin huzurunda söz verdik ve yemin ettik.

Ben ve Federasyon Yönetimine işin mutfağından yetişen ekip arkadaşlarım bir araya gelerek Özel Çocuklarımı için kapanan kapılar nasıl açılır neler yapabilir diye gerek kendi evimizden gerek kendi Ailelerimizden ayrı kalarak sizler için çalıştık.

Kapanan her kapalı kapılar bizleri daha da hırslandırdı ama yılmadık bir ekip olduk bir kardeş olduk ağabey olduk abla olduk sizlerin sesini gerek Türkiye gerek Avrupa’ya duyuracağımıza ve bu kapalı kapılar sizlerin bize olan inancınız ile aşacağımıza inandık yemin ettik ve dedik’ki BİZDE VARIZ herkes sesimizi duyacak. 2012 seçimlerinde gelinen nokta 120 spor kulübü Özel Sporcular o zaman 3 yıldızlı otellerde pansiyonlarda kalmakta gelen mutsuz ayrılmakta yol paralarını alamamaktaydı ve kendileri vermekteydi.Bizler Federasyon yönetimine geldiğimizde bunların hepsine bir çare bulacağımıza söz verdik ve kulüp sayımız kısa zamanda 320 oldu artık Özel sporcular Türkiye’nin en güzel otellerinde kalmakta yapılan her faaliyete gelen tüm kulüplerimize yol paraları onlar gelmeden hazırlanmakta ve peşin ödenmekte ve yapılan her faaliyetlerinde Türk Basını tarafından yoğun ilgi görmektedir.Aileler artık Özel çocuğunun başarısı canlı yayında izlemekte gurur duymaktadır ve inanıyorum ki emeklerimizin karşılığını hep birlikte almaktayız.

Bizlerden önce yapılan tüm faaliyetlerde katılan toplam sporcu sayıları 1000 lerdeydi ve bugün burada yapmış olduğumuz (Yüzme,Atletizm,Masa Tenisi) rekor katılım gerçekleşmiştir ve toplamada Yaklaşık 2200 Özel Sporcu Antrenör İdarecinin katılmıştır ve bende diyorum ki bu Özel Sporcuların tarihinde bir ilktir büyük bir başarıdır ve Özel Sporcuların DİRİLİŞİDİR.

Buradan sizlerin huzurunda Başta bizlerden hiç bir zaman desteklerini eksik etmeyen Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayip ERDOGAN’a Sayın Başbakanım Ahmet DAVUTOĞLU’na Sayın Gençlik ve Spor Bakanım Akif Çağatay KILIÇ’a şahsım ve federasyonum adına tüm kalbi duygularım ile teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım.

Şampiyonaları çok iyi bir şekilde Yöneten Başta Yönetim Kuruluna Teknik kurullara yorulmadan devam eden organizasyon Kuruluna Federasyonumuzun Büro çalışanlarına bu özverili üstün çalışmalarından dolayı ayrıca şükranlarımı sunar. Bu Rekor katılımı sağlayan kulüplerimizin değerli idareci antrenör ve özel sporcuları tüm kalbi duygularım ile saygı ve sevgiyle selamlarım.

Başkan Birol AYDIN.