Anasayfa / Haberler / BU ŞARKI BURADA BİTMEZ

BU ŞARKI BURADA BİTMEZ

Rusya’nın St. Petersburg kentinde düzenlenen Avrupa Şampiyonası’da Avrupa 2.liği ile bitiren Milli Takımımız yurda döndü.

Dün akşam saatlerinde Ankara Sabiha Gökçen Hava limanında Federasyon As Başkanlarından Ensar KURT Genel Koordinatör Osman AKDEMİR ve Milli Takım Ailelerimiz Özel Sporcularımızı çiçekler ile karşıladı.

Trt Haberinde hazır bulunduğu karşılama töreninde Özel Sporcularımızın mutluluğu gözlerinden okundu.

Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN basına yapmış olduğu açıklamada; İlk öncelikle belirtmek isterim ki bizlere her zaman destek olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip ERDOGAN Başbakanımız Sayın Ahmet DAVUTOGLU Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağtay KILIÇ’a şahsım ve federasyonumuz adına şükranlarımı sunarım.

Özel Sporcularımız ile iyi bir başarı yakaladık Özel Sporcularımız her alanda Bayrağımızı kürsülerde dalgalandırarak onurumuz oldu kıyasına mücadele verdiler ve Avrupa’nın çekindiği kulislerde konuşulduğu çocuklar oldular.

10953275_1577092005864142_3760952250163955923_o

BU ŞARKI BURADA BİTMEZ.

Bugün Avrupa 2. ligi ile Ülkemize gururlu bir şekilde dönüyoruz ama bu daha başlangıç inşallah Avrupa 1.likleri ile Ülkemize döneceğiz bunun için gecesi gündüzü ile çalışan ekip arkadaşlarımız var her zaman dediğim gibi biz bu yolda bir söz verdik ve Özel Sporcuların sesi olamaya onlara hizmet edip daha iyi sonuçlar alması için gecesi gündüzü ile çalışacağız bu gün duygularımız mutluluğumuz sevinç göz yaşlarımız onların sayesinde ve bizlere imkan verildiğinde neler başara biliyoruz bunu tüm Türkiye’ye gösterdik dedi.Dualarını ve desteklerini hiç bir zaman esirgemen Türk Halkına ve Özel Sporcular Aileme teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım dedi.

112

ALTIN KIZ MİHRİBAN

Trt Spor’a duygularını anlatan Özel Sporcumuz Mihriban ise Ülkemize Madalyalar ile dönmek beni çok mutlu etti.Kıyasıya mücadeleler verdik ve kazandık bizlere bir abi baba olarak her zaman şefkat ile yaklaşan emekleri olan Başkanımız Birol AYDIN Antrenörlerimiz Gökhan KARAKOÇ ve Nilgün KORUCU teşekkür ederim dedi.

11039252_1577092149197461_4485532089673382503_o

Milli Takım Antrenörü Gökhan KARAKOÇ ise yapmış olduğu açıklamada; Çok verimli geçirmiş olduğumuz bir kamp sürecinden sonra Rusya’da kıyasıya mücadeleler verdik amacımız Avrupa ve Dünya’da daha çok sayıda sporcular ile katılmak ve başarılar elde etmek bunun için bizlere en güzel fırsatları sunan Başkanımız Sayın Birol AYDIN ve ekip arkadaşlarına teşekkürlerimi sunuyorum dedi.