Anasayfa / Basında Biz / BURSA YÜZME KURSU PROGRAMI VE KATILIMCI LİSTESİ BELİRLENDİ

BURSA YÜZME KURSU PROGRAMI VE KATILIMCI LİSTESİ BELİRLENDİ

10-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Bursa’da açılacak olan özel sporcular 1.kademe yüzme antrenörlük kursu

Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu

AdresVeysel Karani Mahallesi, Zafer Blv., 16270 Osmangazi/Bursa da yapılacaktır.

Kayıt esnasında evrak asıllarını teslim etmek üzere yanınızda bulundurunuz.

 

SIRA NO :ADI VE SOYADI :
1AYÇİN ÖNDER
2AYKUT GÜN
3COŞKUN ZEYTÜNLÜ
4ÇETİN ARSLAN
5DOĞUKAN DEMİR
6ERAY YENİLMEZ
7HASAN TAYRAN
8İBRAHİM DEMİRCİ
9JANSET ERGENÇ
10LEYLA BOZ
11MEHMET AKİF AKBULUT
12MEHMET EMRE KAPLAN
13MEHMET SENA ÇELİK
14MESUT TUYGUN
15MUHAMMED FURKAN SAĞIR
16MUSTAFA MEŞE
17MUSTAFA YİĞİT PAKÖZ
18NAFİZ AYVAZOĞLU
19NESLİHAN YALÇIN
20RAFİ CAN BİLGİÇ
21SELİM YILMAZ
22SEREN SERDAR
23SİNAN HASRET
24TAYFUN SAĞLAM
25TUĞBA BALCIOĞLU
26TUNAHAN ÖZDEMİR
27UMUT ÖZÇAMCA

 

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU
EĞİTİM KURULU BAŞKANLIĞI
ÖZEL YÜZME 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU  PROGRAMI
 
TARİHSAATDERSÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
10 Haziran 2019 Pazartesi08.00-10.00Kayıt, Evrak Kontrolİsmail İLHAN 
10.00.11.00Yüzme Testi, Kursiyer TespitiErcüment KANTAR 
11.00-15.00Teknik-TaktikErcüment KANTAR 
15.00-15.30Öğle Arası  
15.30-21.30Teknik-TaktikErcüment KANTAR 
11 Haziran 2019 Salı08.30-12.30Spor Dalı Oyun KurallarıErcüment KANTAR 
12.30-13.30Öğle Arası  
13.30-19.30Teknik-TaktikErcüment KANTAR 
12 Haziran 2019 Çarşamba08.30.12.30Teknik-TaktikKerem ÇEVİK 
12.30-13.30Öğle Arası  
13.30-19.30Teknik-TaktikKerem ÇEVİK 
13 Haziran 2019 Perşembe08.30.12.30Teknik-TaktikKerem ÇEVİK 
12.30-13.30Öğle Arası  
13.30-15.30Teknik-TaktikKerem ÇEVİK 
15.30-19.30Özel Antreman BilgisiAlper TEKALP 
14 Haziran 2019 Cuma08.30.12.30Özel Antreman BilgisiAlper TEKALP 
12.30-13.30Öğle Arası  
13.30-15.30Özel Antreman BilgisiAlper TEKALP 
15.30-19.30Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Uygunluk ve SınıflandırmaAlper TEKALP 
15 Haziran 2019 Cumartesi08.30.12.30ZEB Kavramsal ÇerçevesiAlper TEKALP 
12.30-13.30Öğle Arası  
13.30-15.30ZEB Kavramsal ÇerçevesiAlper TEKALP 
15.30-19.30Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerin Genel Gelişim Özellikleri ve Sportif BoyutlarıAlper TEKALP 
16 Haziran 2019 Pazar08.30.12.30Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Eğitim ve Öğretim YaklaşımlarıAlper TEKALP 
12.30-13.30Öğle Arası  
13.30-15.30Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Eğitim ve Öğretim YaklaşımlarıAlper TEKALP 
15.30-19.30Sporda Öğretim YöntemleriProf. Dr. Nimet Haşıl KORKMAZ 
17 Haziran 2019 Pazartesi08.30.12.30Genel Antrenman BilgisiDoç. Dr. Şerife VATANSEVER 
12.30-13.30Öğle Arası  
13.30-19.30Genel Antrenman BilgisiDoç. Dr. Şerife VATANSEVER 
18 Haziran 2019 Salı08.30.12.30Spor FizyolojisiDoç. Dr. Şerife VATANSEVER 
12.30-13.30Öğle Arası  
13.30-17.30Sporda BeslenmeProf. Dr. Nimet Haşıl KORKMAZ 
19 Haziran 2019 Çarşamba08.30.12.30Beceri ÖğrenimiDoç. Dr. Şenay ŞAHİN 
12.30-13.30Öğle Arası  
13.30-19.30Psikomotor GelişimiDoç. Dr. Şenay ŞAHİN 
20 Haziran 2019 Perşembe08.30.12.30Spor PsikolojisiDoç. Dr. Şenay ŞAHİN 
12.30-13.30Öğle Arası  
13.30-15.30Yetenek Seçimi ve İlkeleriDoç. Dr. Erkut TUTKUN 
15.30-17.30Sporda Ölçme ve DeğerlendirmeDoç. Dr. Erkut TUTKUN 
21 Haziran 2019 Cuma08.30.12.30Sporcu SağlığıDoç. Dr. Erkut TUTKUN 
12.30-13.30Öğle Arası  
13.30-17.30Spor AnatomisiDoç. Dr. Erkut TUTKUN 
17.30-19.30Sporda Yönetim ve OrganizasyonDoç. Dr. Erkut TUTKUN 
     

                          Kurs sorumlusu  :  Ufuk BULUT  : 0 507 742 05 11

                          Kurs sorumlusu  : Ercüment KANTAR  : 0 532 686 85 44