Anasayfa / Antrenörlük Kurslarımız / BURSA YÜZME KURSU PROGRAMI VE KATILIMCI LİSTESİ BELİRLENDİ

BURSA YÜZME KURSU PROGRAMI VE KATILIMCI LİSTESİ BELİRLENDİ

10-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Bursa’da açılacak olan özel sporcular 1.kademe yüzme antrenörlük kursu

Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu

AdresVeysel Karani Mahallesi, Zafer Blv., 16270 Osmangazi/Bursa da yapılacaktır.

Kayıt esnasında evrak asıllarını teslim etmek üzere yanınızda bulundurunuz.

 

SIRA NO : ADI VE SOYADI :
1 AYÇİN ÖNDER
2 AYKUT GÜN
3 COŞKUN ZEYTÜNLÜ
4 ÇETİN ARSLAN
5 DOĞUKAN DEMİR
6 ERAY YENİLMEZ
7 HASAN TAYRAN
8 İBRAHİM DEMİRCİ
9 JANSET ERGENÇ
10 LEYLA BOZ
11 MEHMET AKİF AKBULUT
12 MEHMET EMRE KAPLAN
13 MEHMET SENA ÇELİK
14 MESUT TUYGUN
15 MUHAMMED FURKAN SAĞIR
16 MUSTAFA MEŞE
17 MUSTAFA YİĞİT PAKÖZ
18 NAFİZ AYVAZOĞLU
19 NESLİHAN YALÇIN
20 RAFİ CAN BİLGİÇ
21 SELİM YILMAZ
22 SEREN SERDAR
23 SİNAN HASRET
24 TAYFUN SAĞLAM
25 TUĞBA BALCIOĞLU
26 TUNAHAN ÖZDEMİR
27 UMUT ÖZÇAMCA

 

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU
EĞİTİM KURULU BAŞKANLIĞI
ÖZEL YÜZME 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU  PROGRAMI
 
TARİH SAAT DERS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ  
10 Haziran 2019 Pazartesi 08.00-10.00 Kayıt, Evrak Kontrol İsmail İLHAN  
10.00.11.00 Yüzme Testi, Kursiyer Tespiti Ercüment KANTAR  
11.00-15.00 Teknik-Taktik Ercüment KANTAR  
15.00-15.30 Öğle Arası    
15.30-21.30 Teknik-Taktik Ercüment KANTAR  
11 Haziran 2019 Salı 08.30-12.30 Spor Dalı Oyun Kuralları Ercüment KANTAR  
12.30-13.30 Öğle Arası    
13.30-19.30 Teknik-Taktik Ercüment KANTAR  
12 Haziran 2019 Çarşamba 08.30.12.30 Teknik-Taktik Kerem ÇEVİK  
12.30-13.30 Öğle Arası    
13.30-19.30 Teknik-Taktik Kerem ÇEVİK  
13 Haziran 2019 Perşembe 08.30.12.30 Teknik-Taktik Kerem ÇEVİK  
12.30-13.30 Öğle Arası    
13.30-15.30 Teknik-Taktik Kerem ÇEVİK  
15.30-19.30 Özel Antreman Bilgisi Alper TEKALP  
14 Haziran 2019 Cuma 08.30.12.30 Özel Antreman Bilgisi Alper TEKALP  
12.30-13.30 Öğle Arası    
13.30-15.30 Özel Antreman Bilgisi Alper TEKALP  
15.30-19.30 Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Uygunluk ve Sınıflandırma Alper TEKALP  
15 Haziran 2019 Cumartesi 08.30.12.30 ZEB Kavramsal Çerçevesi Alper TEKALP  
12.30-13.30 Öğle Arası    
13.30-15.30 ZEB Kavramsal Çerçevesi Alper TEKALP  
15.30-19.30 Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerin Genel Gelişim Özellikleri ve Sportif Boyutları Alper TEKALP  
16 Haziran 2019 Pazar 08.30.12.30 Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Eğitim ve Öğretim Yaklaşımları Alper TEKALP  
12.30-13.30 Öğle Arası    
13.30-15.30 Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Eğitim ve Öğretim Yaklaşımları Alper TEKALP  
15.30-19.30 Sporda Öğretim Yöntemleri Prof. Dr. Nimet Haşıl KORKMAZ  
17 Haziran 2019 Pazartesi 08.30.12.30 Genel Antrenman Bilgisi Doç. Dr. Şerife VATANSEVER  
12.30-13.30 Öğle Arası    
13.30-19.30 Genel Antrenman Bilgisi Doç. Dr. Şerife VATANSEVER  
18 Haziran 2019 Salı 08.30.12.30 Spor Fizyolojisi Doç. Dr. Şerife VATANSEVER  
12.30-13.30 Öğle Arası    
13.30-17.30 Sporda Beslenme Prof. Dr. Nimet Haşıl KORKMAZ  
19 Haziran 2019 Çarşamba 08.30.12.30 Beceri Öğrenimi Doç. Dr. Şenay ŞAHİN  
12.30-13.30 Öğle Arası    
13.30-19.30 Psikomotor Gelişimi Doç. Dr. Şenay ŞAHİN  
20 Haziran 2019 Perşembe 08.30.12.30 Spor Psikolojisi Doç. Dr. Şenay ŞAHİN  
12.30-13.30 Öğle Arası    
13.30-15.30 Yetenek Seçimi ve İlkeleri Doç. Dr. Erkut TUTKUN  
15.30-17.30 Sporda Ölçme ve Değerlendirme Doç. Dr. Erkut TUTKUN  
21 Haziran 2019 Cuma 08.30.12.30 Sporcu Sağlığı Doç. Dr. Erkut TUTKUN  
12.30-13.30 Öğle Arası    
13.30-17.30 Spor Anatomisi Doç. Dr. Erkut TUTKUN  
17.30-19.30 Sporda Yönetim ve Organizasyon Doç. Dr. Erkut TUTKUN  
         

                          Kurs sorumlusu  :  Ufuk BULUT  : 0 507 742 05 11

                          Kurs sorumlusu  : Ercüment KANTAR  : 0 532 686 85 44