Anasayfa / Haberler / CİMNASTİK MİLLİ TAKIMI TAMAM SIRA DÜNYA ARENASINDA.

CİMNASTİK MİLLİ TAKIMI TAMAM SIRA DÜNYA ARENASINDA.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarihinde yine bir ilkİ gerçekleştirerek uzun çalışmaların ardından Cimnastik Milli Takımını oluşturdu.

İzmir ilinde devam eden kamp çalışmalarından sonra 12-15 Kasım 2015 tarihleri arasında İtalya’nın Mortara Şehrinde düzenlenecek olan Dünya Artistik Cimnastik Şampiyonasına gidecek olan Millilerimizde keyifler yerinde.

12106858_1653664431540232_3755190252232989631_n

BAŞARI BİZLER İÇİN ARTIK TESADÜF DEĞİL

Çalışmaları yakından takip eden Federasyon Başkanımız Birol AYDIN yapmış olduğu açıklamada ; Uzun zamandır üzerinde durduğumuz çalışmalarımızdan bir tanesini bugün hayata geçirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız, amacımız Özel Sporcularımıza sporun her alanında hizmet etmektir, yapılan çalışmaların ve verilen emeklerin Avrupa ve Dünya Arenalarına yansıması başarılarının artık Özel Sporcular için tesadüf olmadığını bir kez daha göstermiştir ve bizleri fazlası ile memnun etmiştir dedi.

DURMAK YOK ÇALIŞMAYA HİZMETE DEVAM.

Başkan Birol AYDIN sözlerine Federasyonumuz adına bu çalışma içerisinde yer alan Yönetim Kurulumuza Teknik kurul arkadaşlarıma Özel Sporcu Ailelerine tüm kalbi duygularım ile teşekkür eder Özel Sporcularımız için yılmadan her gecen gün hizmete devam edeceğimizi belirtirim dedi.