Anasayfa / Haberler / CİMNASTİK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

CİMNASTİK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

Federasyonumuz 2019 yılı faaliyet programında yer alan Özel Sporcular Cimnastik Türkiye Şampiyonası açılışı İzmir ilinde gerçekleşti.

Şampiyona ‘ya 81 il genelinden 79 Özel Sporcu kulübü katılım gösterir iken Şampiyona açılış konuşmasını Başkan Vekili Sadettin Akçi gerçekleştirdi.

Federasyon Başkanımız Birol Aydın’nın selamlarını ileten Akçi ” Özel sporcular camiası olarak Ülkemizi Avrupa’nın her yerinde en güzel şekilde temsil ediyoruz, Sayın Başkanımızda şuan Polonya’da hedefimiz olan Tokyo Oyunları öncesi Milli Takım çalışmalarımızı yakından takipmetmekte sizlere sevgilerini iletiyorum dedi.

HEDEFLERİMİZE ADIM ADIM YAKLAŞIYORUZ

Federasyon olarak özellikle son yılllarda hedef tokyo oyunları olarak başlattığımız çalışmalar tüm hızı ile sürmekte, Sayın Başkanımızın talimatları ile yapılan alt yapı çalışmaları ile hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz, Yönetim olarak amacımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek, bilin isterizki bizim için her Özel Sporcu aynıdır sizlerinde bu konuda hassas olmanızı ve bizden desteklerinizi esirgememenizi temmenni ediyorum diyerek başlayacak olan müsabakalarda tüm özel sporcularımıza başarılar diliyorum dedi.