Anasayfa / Haberler / DÖRTLÜ FİNAL ŞAMPİYONU KOCAELİ NUH ÇİMENTO.

DÖRTLÜ FİNAL ŞAMPİYONU KOCAELİ NUH ÇİMENTO.

 

Tff Türkiye Futbol Oynuyor destekleri ile gerçekleşen Özel Sporcular Turkcell Süper Şig dörtlü finalleri Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezinde sona erdi.

İlkgün yapılan müsabakalarda finale adını yazdıran Kocaeli Nuh Çimento Özel Sporcular Spor Kulübü ve Kocaeli Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü arasında gerçekleşen mücadelede rakibini 2-1 lik skor ile yenen Kocaeli Nuh Çimento Özel Sporcular Spor Kulübü dörtlü finali Şampiyon olarak tamamlarken, 2.lik Kocaeli Yaşam Koçluğu Olimpiyat Spor Kulübünün oldu.

Günün diğer maçı ise Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü ve Mersin Çankaya İş Okulu Spor Kulübü arasında gerçekleşir iken rakibini 1-0 yenen Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü Şampiyonayı 3.lük ile tamamlarken, Mersin Çankaya İş Okulu Spor Kulübü Şampiyonayı 4.lük ile tamamladı.

CÜNEYİT ÇAKIR “HEPİNİZİ TEBRİK EDİYORUM ARKADAŞLAR”.

Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezinde yapılan müsabakaları izleyen Fifa kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır Şampiyona maçlarında ter döken Özel Sporcularımızı kutlarken madalya ve kupalarınıda taktim etti.

BAŞKAN BİROL AYDIN TEŞEKKÜRLER TFF TEŞEKKÜRLER SAYIN BAŞKAN DEMİRÖREN

” İlk gün gerçekleşen müsabakaları yerinde izleyen ve tossfed ailesi olarak aldığımız üzücü haberden dolayı Bursa’ya hareket eden Federasyon Başkanımız Birol Aydın yaptığı açıklamısında ” Dörtlü Finallere katılım sağlayarak Özel Sporcularımızın başarısına tekrar ortak olduk, Başta bizlere bu güzel kamp merkezinin kapılarını açan Tff Başkanımız Yıldırım Demiröreb olmak üzere, Tff Riva Kamp Merkezi çalışanlarına Özel Sporcularımıza Emek veren ailelerimiz, İdareci, ve Antrenör arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi.