Anasayfa / Haberler / ENGELLER KARŞISINDA “GÜR” SESİMİZİ DUYURALIM

ENGELLER KARŞISINDA “GÜR” SESİMİZİ DUYURALIM

ENGELLER KARŞISINDA “GÜR” SESİMİZİ DUYURALIM…

TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, başarılı çalışmaları sonucu Milliyet Gazetesi’nin gelenekselleşmiş “Yılın Spor Ödülleri” programında “Yılın Spor Adamı” dalında aday gösterildi

Gürsoy’un yapmış olduğu çalışmalar yurt dışında da önemli ses getirdi. TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu öncülüğünde kurulan, “Turkcell Sesi Görenler Ligi” UEFA tarafından ödüle layık bulunmuş ve ödüllendirilmiştir.

Bu projenin başındaki isim olarak da Ömer Gürsoy, “Yılın Spor Adamı” dalında Milliyet Spor Ödülleri’nde aday gösterildi.
Bizlerde tüm Özel Sporcular ve TÖSSFED ailesi olarak yüreğimizle olduğu gibi oylarımızla da Ömer GÜRSOY abimizin yanındayız ve destekçisiyiz.

Oylama 03 Aralık 2014 00:01 ile 30 Aralık 2014 23:59 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde www.milliyet.com.tr internet sitesine ücretsiz giriş yaparak 6 branş (Yılın Sporcusu, Yılın Takımı, Yılın Spor adamı, Yılın Antrenörü, Yılın Futbolcusu, Dünyada Yılın Sporcusu) oluşan Milliyet Yılın Sporcusu 2014 konulu forma ad, soyad, e-posta, adres, telefon ve doğum tarihi bilgilerini eksiksiz olarak dolduran katılımcılara (katılım her gün bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır) 1 (bir) çekiliş hakkı verilecektir.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Ailemize Duyurulur