Anasayfa / Haberler / FEDERASYON BAŞKANIMIZ BİROL AYDIN’A KULÜPLERİMİZDEN TAM DESTEK

FEDERASYON BAŞKANIMIZ BİROL AYDIN’A KULÜPLERİMİZDEN TAM DESTEK

2012 Kasım ayında yapılan 3.Olağan Genel Kurulda Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanlığına seçilen Birol Aydın, Yönetim Kurulu ile dört yıl boyunca başarılı bir şekilde sürdürmüş olduğu spor hizmet ve eğitim faaliyetleri sonrası Federasyonu ‘’Türkiye’nin Parlayan Yıldızı’’ haline getirmiştir.

Yapılan dört yıllık spor hizmetleri ve alınan başarılı sonuçlar sonrasında artık borçsuz ve kasasında parası olan Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu, Bölge ve Türkiye Şampiyonalarında down – otizm – mental branşlardaki özel sporcuları ayrı ayrı yarıştırıp, madalyalarını ayrı olarak takdim etmiştir.

Şampiyonalara katılan tüm özel sporcularımız , antrenörlerimiz, idarecilerimiz ve Kulüp Başkanlarımızın konaklamaları ve yol ücretleri düzenli olarak karşılandı, Avrupa – Dünya Şampiyonası standardında Bölge ve Türkiye Şampiyonaları organize edildi.

Bütün bu organizasyon becerileri, sponsor destekleri , kulüplerimizin ulaşım ve konaklamalarının karşılanması, Genel Kurul Delegelerimizden tam not almış olmalı ki 2016 Kasım ayında yapılan olan 4.Olağan Genel Kurulda da Başkan Birol Aydın’ı tek Aday olarak gösterip, yeniden Federasyon başkanı seçtiler.
2016-2021 Yılları arasında gerek yurt içi gerek yurt dışı spor organizasyonlarında gösterilen başarı, alınan madalyalar ile adından söz ettiren TÖSSFED, markalaşmış bir isme dönüşmüş, kulüp sayılarının artışı, kulüplere yapılan Nakdi ve Ayni yardımlar, Türkiye’nin önde gelen Kurum ve Kuruluşları ile yapılan büyük sponsorluklar, TOSSFED’in ev sahipliği ile gerçekleşen Avrupa ve Dünya Şampiyonları Organizasyonların taktir edilmesi, Avrupa ve Dünya arenalarında Takım ve Bireysel olarak Özel Sporcularımızın Şampiyonluklar kazanması, Yazılı ve Görsel Medya’nın dikkatlerini üzerine çekmiş ve adından söz ettirmiştir. Bu başarılar ve TOSSFED Ailemizin birlikte duruşu “Devletin Zirvesinden” de tam destek ve taktir almıştır.

Yaklaşan 5.Olanğan Genel Kurul öncesi, Sportif başarılar, ayni ve nakdi yardımlar , profesyonel organizasyonlar , markalaşmış bir branş ve federasyon oluşu, tarihinde ilk defa 3 özel sporcu ile doğrudan 2020 Tokyo Paralimpik Oyunlarına katılmamız, Masa Tenisi branşında ilk defa Avrupa İkincisi çıkarıp, son anda Tokyo biletinin şanssız kaybedilişi, Federasyon Başkanı Birol Aydın’ın Ülkemizi “Tokyo Paralimpik Oyunlarında TMPK temsilcisi olarak Ülkemizi temsili, Camiamız adına büyük onur ve gurur olmuştur.

KULÜP BAŞKANLARIMIZ TEK YÜREK OLDU ‘’YİNE YENİDEN BAŞKAN BİROL AYDIN’’

Akşam saatlerinde başlayan ve gün içerisinde de devam ‘’Yine Yeniden Başkan Birol Aydın’’ destekli mesajları ile sosyal medya hesaplarından Federasyon Başkanımız Birol Aydın ve Yönetim Kuruluna kulüplerimiz 5.Olan Genel Kurulda Federasyon Başkanımız Birol Aydın’nı tek aday olarak gösterdi.

Şimdiden 81 il genelinde tüm kulüp başkan ve yöneticilerimiz Federasyon Başkanımız Birol Aydın açıklaması yaparak 5.Olağan Genel Kurulda Federasyon Başkanımız Birol Aydın ve Yönetimini desteklediğini açıkladı.