Anasayfa / Haberler / Federasyonumuza Büyük Onur.

Federasyonumuza Büyük Onur.

2013-2014 Yılında uluslar arası müsabakalara katılan Özel Sporcularımızın göstermiş oldukları üstün başarı ve almış oldukları madalyalar Spor&Spor dergisi ve Ülke Tv Spor&Spor proğramınında dikkatini çekerek ödül ile taçlandırıldı.

DSC_4225

Spor&Spor dergisi ve Ülke tv Spor&Spor proğramının geleneksel olarak düzenlediği ‘’Sporun Devleri’’ ödül gecesi 25 Aralık 2014 tarihinde Ankara Jw Marriott otelde Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Akif Çağatay KILIÇ himayelerinde yapıldı.

DSC_4173

Ödül gecesine başta Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ olmak üzere Bakan Yardımcısı Metin YILMAZ,Müsteşar Faruk ÖZÇELİK,Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN,Daire Başkanları,Atletizmden Yüzmeye,Özel Sporculardan Basketbola 60 Spor Federasyonu,Başkan ve Yönetim kurulları,Avrupa Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu sporcular,Kulüp Başkanları ve Spor Basınından yaklaşık 1000 kişi katıldı.

 

 

DSC_4238

 

DSC_4259

 

 

 

 

DSC_4250Gecede Federasyonumuzu temsilen Federasyon Başkanı Birol AYDIN,Başkan Vekili Sadettin AKÇİ,Asbaşkanlardan Ensar KURT ve Hüsniye ÇOBAN katıldı.

DSC_4163

 

DSC_4169

Sporun Devleri ödül gecesinde Federasyonumuz Sporcularının uluslar arası müsabakalarda almış olduğu başarılar ve Federasyon Başkanımız Birol AYDIN’IN İnas ve T.M.P.K Yönetim kuruluna seçilmesi juri tarafından ödüle layık görüldü.

Başakan Birol AYDIN ;Bu ödülü Özel Sporcuların ve Özel Sporcular Ailemiz adına alıyorum,bize bu yolda destek veren ,Kulüplerimize.Özel Sporcularımıza,Antrenörlerimize adına alıyorum ve Özel Sporcularımız için gecesini gündüzüne katan Özel Sporcularımızın Anne Baba ve Ailelerine sonsuz teşekkür ediyorum dedi.