Anasayfa / Haberler / FİNAL FOUR MÜSABAKALARI RİVA’DA BAŞLADI

FİNAL FOUR MÜSABAKALARI RİVA’DA BAŞLADI

Türkiye Futbol Federasyonu’nun “Türkiye Futbol Oynuyor” projesi kapsamında destek verdiği Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Özel Sporcular Futbol Ligi Fınal Four maçları Riva’da başladı.

Şampiyonaya katılan takımlar sahaya “Özel Sporcular Federasyonu vermiş olduğu destekten dolayı Türkiye Futbol Federasyonu’na teşekkür ederiz” pankartıyla çıktılar.

IMG_2456

KOCAELİ YAŞAM KOÇLUĞU 12 MALATYA TURGUT ÖZAL 0

Final Four müsabakalarının il eşleşmesi Kocaeli Yaşam Koçluğu ve Malatya Turgut Özal Spor Kulübü arasında gerçekleşti.
İlk yarı rakibi karşısında üstünlüğü yakalayan Kocaeli Yaşam Koçluğu Spor Kulübü bulduğu goller ile rakibini 12-0 gibi farklı bir skor ile yenerek Final Four’da ilk finalist oldu.

IMG_2453

BURSA MEHMET TORUN 5 ELAZIĞ HAZAR 2

Günün ikinci müsabakası ise Bursa Mehmet Torun Spor Kulübü ve Elazığ Hazar Spor Kulübü arasında gerçekleşti, Mücadeleye iyi başlayan Bursa Mehmet Torun Spor Kulübü ilk yarı bulduğu 4 gol ile rakibine üstünlük sağlar iken ikinci yarı Elazığ ataklarında kalesinde 2 gol gördü maçın son dakikalarında Elazığ ataklarına cevap veren Bursa Mehmet Torun müsabakayı 5-2 tamamlayarak Final Four’da Kocaeli Yaşam Koçluğunun rakibi oldu.

Bu sonuçlar ile Özel Sporcular Final Four Mücadeleri Yarın 18,12,2016 saat 11:00 Malatya Turgut Özal 3.lük ve 4lük Müsabakası saat 13:00’de Kocaeli Yaşam Koçluğu Spor Kulübü ve Bursa Mehmet Torun şampiyon olmak için ter dökecekler