Anasayfa / Haberler / FİNAL FOUR RİVA TEKNİK KURUL TOPLANTISI YAPILDI

FİNAL FOUR RİVA TEKNİK KURUL TOPLANTISI YAPILDI

Türkiye Futbol Federasyonu’nun “Türkiye Futbol Oynuyor” projesi kapsamında destek verdiği Özel Sporcular Futbol Ligi Fınal Four maçları öncesi Teknik Kurul Toplantısı İstanbul Tff Riva Hasan Doğan Tesislerinde gerçekleşti.

Teknik Kurul Toplantısına Federasyon Başkanımız Birol AYDIN, Başkan Vekili Sadettin AKÇİ, Yönetim Kurulu Üyesi Can DAĞŞAN, İstanbul İl Temsilcimiz Bünyamin KURT, Tff Engelliler Genel Koordinasyon Başkanı Ömer GÜRSOY, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Sinan BÜYÜKPARMAKSIZ, İstanbul Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Lokman ARICIOĞLU ve Kulüp Yöneticilerimiz katıldı.

FINAL FOURDA KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM

Teknik Kurul Toplantısında açılışında bir açıklama yapan Federasyon Başkanımız Birol AYDIN konuşmasında; Futbol Ligimizi başarı ile tamamlayıp finalle kalarak başarı elde eden kulüplerimize hoşgeldiniz dileklerinde bulunarak başarılar diledi.

Başkan Birol AYDIN; Şükürler olsun’ki sizlere daha önce verdiğimiz sözün arkasında durarak Özel Sporcularımızın en güzel tesislerde müsabakalarımızı gerçekleştirilecek demiştik ve bugün belkide geçmişde bizim için hayal olan ve Futbol Milli Takımımızın kamp yaptığı tesislerde onlar ile bir aradayız ve bunun mutluluğunu yaşamaktayız dedi.

IMG_2392

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ.

Tff Engelliler Genel Koordinasyon Başkanı Ömer GÜRSOY ise yaptığı açıklmada; Bugün bizler ile birlikte olan Özel Sporcularımız evinize hoş geldiniz dedi.

GÜRSOY Sayın Tff Başkanımız Yıldırım DEMİRÖRENİN dediği gibi Özel Sporcular artık Milli Takımlarımız nerede kamp yapıyor ise orada yapacak burası halkın yeridir ve Özel Sporcuların kendi evidir bizler her zaman sizlerin yanındayız ve sizleri ağırlamakdan dolayı mutluyuz diyerek memnuniyetini dile getirdi.