Anasayfa / Haberler / Genişletilmiş İl Temsilcileri ve Kurullar Toplantısı Başladı.

Genişletilmiş İl Temsilcileri ve Kurullar Toplantısı Başladı.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2022 Genişletilmiş Kurullar ve İl Temsilcileri toplantısı açılışı Antalya ilinde başladı.
Açılışı gerçekleşen toplantıya Federasyon Başkanı Birol Aydın Başkan Vekili Sadettin Akçi, Asbaşkan Efkan Korkmaz, Ensar Kurt, Osman Akdemir, Yönetim Kurul Üyeleri, Disiplin ve Denetleme Kurul Üyeleri, İl Temsilcileri, Bölge Temsilcileri, Teknik Kurullar katılım gösterdi.
Daha Güçlü Bir Aile İçin Sizlerin Desteğine İhtiyacımız Var.
Açılış konuşmasını yapan Federasyon Başkanı Birol Aydın “ öncelikle 2022 yılının Ülkemiz ve İnsalık adına sağlıklı bir yıl olmasını temenni eder iken; 2022 yılı itibarı İle başlayacak olan İl Şampiyonalarımızın startını verdi.
Her Özel Bireyin spor yapma hakkı olduğunu dile getiren Başkan Birol Aydın, İl Şampiyonaları ile daha fazla Özel Bireylerimize ulaşarak spor sahalarımızı dolduracaz, özelikle Paralimpik branşlarda son yıllarda yakalamış olduğumuz başarıyı iki katına çıkartarak madalya ve madalyalar ile ailemizi temsil edeceğiz bu başarı için sizlerinde desteğine ihtiyacımız var” dedi.
Gerçekleşen açılış konuşması sonrası Başkan Birol Aydın Genişletilmiş Kurullar ve İl Temsilcileri toplantısına katılım sağlayan Kurul Üyeleri ve İl Temsilcilerine 20.yıl Özel Madalyası, Tebrik ve Katılım Belgesi taktim etti.