Anasayfa / Haberler / HALKBANK ÖZEL SPORCULAR EKREM ZOMP 1.BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONASI AÇILIŞI YAPILDI.

HALKBANK ÖZEL SPORCULAR EKREM ZOMP 1.BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONASI AÇILIŞI YAPILDI.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2018 yılı faaliyet proğramında yer alan Halbank destekleri ile gerçekleşen Ekrem Zomp 1. Bölge Yüzme Şampiyonası açılışı Antalya ilimizde gerçekleşti.

Şampiyona açılışına 81 il genelinden 96 Spor Kulübümüz katılır iken, Federasyon Başkanımız Birol Aydın, Asbaşkanlardan Efkan Korkmaz, Osman Akdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Yıldırım ve Özel Sporcular Aileleri katıldı.

MEKANIN CENNET OLSUN GÜLER YÜZLÜ İNSAN

Şampiyona açılış konuşmasını Federasyon Başkanı Birol Aydın gerçekleştirir iken konuşmasında; Ülkemizin farklı illerinden gelen kulüplerimize hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

Kısa süre önce aramızdan ayrılan Özel Sporcularımızn ağabeyi, kardeşi ve aynı zamanda Özel birey babası olan değerli insan Ekrem Zomp’u sayğı ile anıyoruz dedi.

TEŞEKKÜRLER HALKBANK

Şampiyonanın Halkbank destekleri ile gerçekleşeceğini söyleyen Başkan Birol Aydın; Federasyonumuz olarak son 2 yılda Yüzme branşında Özel Sporcularımıza destek veren Halkbak Yönetim Kuruluna teşekkürlerini sundu.

HEDEFİMİZ VE HAYALLERİMİZ SİZİNLE GÜZEL

Başkan Birol Aydın; 2016 yılı itibarı ile Hedefimiz olan 2020 Tokyo Paralimpik Oyunlarına daha fazla Sporcumuz ile katılmak için çalışmalarımız tüm hızı ile sürmektedir. Oluşturduğumuz Milli Takımlar ve Teknik Heyetimiz ile bu yolda emin adımlarla yürüyoruz, bu yolda bizlerden desteklerini esirgemeyen siz değerli Özel Sporcular ailemize şükranlarımı sunarım hedefimiz ve hayallerimiz sizler ile güzel dedi.