Anasayfa / Haberler / HALKBANK ÖZEL SPORCULAR EKREM ZOMP 2.BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONASI AÇILIŞI YAPILDI.

HALKBANK ÖZEL SPORCULAR EKREM ZOMP 2.BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONASI AÇILIŞI YAPILDI.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan Halkbank destekleri ile gerçekleşen Özel Sporcular Ekrem Zomp 2.Bölge Yüzme Şampiyonası açılışı yapıldı.

Şampiyona açılışına 81 il genelinden 119 Spor Kulübümüz katılır iken, Federasyon Başkanımız Birol Aydın, Asbaşkan Efkan Korkmaz, , Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Yıldırım, Onur Sağlam ve Özel Sporcular Aileleri katıldı.

Şampiyona açılış konuşmasını Federasyon Başkanımız Birol Aydın yapar iken konuşmasında farklı illerimizden Antalya ilimize gelen tüm kulüplerimize hoş geldiniz dileklerinde bulunuyorum dedi.

BİZLER SİZLERİN DESTEĞİ VE DUASI İLE AYAKTAYIZ.

Başkan Birol Aydın ; ” İlk gün’ki aşk ile çıktığımız bu yolda Özel Sporcularımıza verdiğimiz sözlerin arkasında dimdik durduk durmaya devam etmekteyiz şükürler olsun’ki onlarla aynı yerde yemek yedik aynı oteler’de konakladık ne soframızda tuzumuz nede ekmeğimiz fazlaydı sizlerin içinden geldik ve Özel Sporcuların sesi olmaya yemin ettik çünkü bizler ilk gün şunu söyledik biz onlara hizmet etmeye hizmetkar olmaya geldik ve bizler burada olduğumuz sürece bu böylede devam edecek herşey Özel yavrularımız için dedi.