Anasayfa / Haberler / HASENE ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM 1.BÖLGE ŞAMPİYONA AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

HASENE ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM 1.BÖLGE ŞAMPİYONA AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği katkıları ile gerçekleşecek olan Atletizm 1.Bölge Şampiyona açılışı Antalya ilinde gerçekleşti.

Şampiyonaya 81 il genelinden 145 Spor Kulübümüz katılım gösterirken ayrıca Şampiyona açılışına Federasyon Başkanımız Birol Aydın, Başkan Vekili Sadettin Akçi, Asbaşkan Efkan Korkmaz Hasene sosyal yardımlaşma derneği Genel Müdürü Ömer Söyleyenoğlu, Yönetim Kurul Üyelerimiz Cem Elibol katılım gösterdi.

Şampiyona açılış konuşmasını gerçekleştiren Federasyon Başkanımız Birol Aydın ; “Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği katkıları ile gerçekleştireceğimiz Atletizm 1.Bölge Şampiyonasına katılım gösteren kulüplerimiz ve ailelerimize hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

SALONLARA STATLARA SIĞMAYAN BİR AİLE OLDUK.

Başkan Birol Aydın ” Hergecen gün kulüp ve sporcu sayısındaki artışı değerlendirerek , şükürler olsunki içimizdeki niyetimizi bozmadan yolumuza devam ediyoruz , Rekor katılımlar ile Türkşye’nin en güzel otel ve salonlarında Şampiyonalarımızı tamamlıyoruz inşallah bu hep bu şekilde devam edecek dedi.

Başkan Birol Aydın konuşmasının devamında ” Özel Sporcularımızın başarısı için bizlere destekte bulunan Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı ve Yönetim Kuruluna ayrıca teşekkür ediyoruz dedi.

SİZLER İYİKİ VARSINIZ

Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği Genel Müdürü
Ömer Söyleyenoğlu ise yaptığı konuşmasında ” Bizleri bu güzel aile içerisine kabul ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz, elimizden geldiğince sizlere destek olacağız iyiki varsınız Özel Sporcular” dedi.

Şampiyona konuşmalarından sonra Federasyon Başkanımız Birol Aydın, Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği Genel Müdürü Ömer Söyleyenoğluna günün anlam ve önemini taşıyan plaket taktim etti.