Anasayfa / Haberler / İNANDI BU ÇOCUKLAR ZAFERLERE !!!

İNANDI BU ÇOCUKLAR ZAFERLERE !!!

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Atletizim Milli Takımı madalyalara doymuyor ! İtalya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonasında Madalyalara ambargo koyan Özel Sporcular Şampiyonanın 2. gününde Özel Sporcumuz Nevriye GÜNGÖR ile 12 Ülke nin kıyasıya yarıştığı 3000 Metre koşusunda Bronz Madalya alır iken Ufuk BABACAN ile gülle atmada Gümüş Madalya alarak göğsümüzü kabarttı.
1012600_1691981857708489_2108897500838904935_n

MEDEGLİA Dİ DOLERE PER LA TURCHİA !!!

Kapalı Kapılar ardından Spor salonlarına inen Özel Sporcularımız Avrupa Arenalarında söz sahibi olur iken, tüm dikkatleri üzerine çekerek Şampiyonada iddalı olan bir çok takımı geride bıraktı , İtalya nın önde gelen spor gazetelerinden La Gazetta Dello Sport manşetlerine ” medaglia di dolore per la Turchia” (Madalya Avcısı Türkler ) başlığı ile yer alan Özel Sporcularımız başarının tesadüf olmadığını ve artık Özel Sporcuların söz sahibi olduğunu gösterdi.

DUALARINIZ BİZİMLE OLSUN.

Şampiyonayı canlı ( Sanal Ortam ) üzerinden takip eden Federasyon Başkanımız Birol AYDIN yaptığı açıklamadında ; Yapılan müsabakalar bizleri fazlası ile mutlu etmekte başarıya inanan ve tesadüf saymayan başta Teknik Ekip ve Milli Sporcularımızı canı gönülden kutluyorum amacımız 2016 RİO ile Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek bu Özel Sporcular tarihinde yine bir ilk başarıdır Özel Sporcular Ailesi olarak dualarınızı eksik etmeyin dedi.