Anasayfa / Teknik ve Organizasyon Kurulları

Teknik ve Organizasyon Kurulları

BAŞKAN DANIŞMANLARIAd Soyad
BASIN DANIŞMANIBÜNYAMİN KURT
PROTOKOL DANIŞMANIİSMAİL İLHAN
PROTOKOL DANIŞMANIDİLEK OCAK
BAŞKAN DANIŞMANIORHAN DEMİR
GENEL KOORDİNATÖRAd Soyad
GENEL KOORDİNATÖRCEM ASLAN
GENEL KOORDİNATÖR YARDIMCISIHÜNKAR YILMAZ
YÜKSEK PERFORMANS DİREKTÖRÜAd Soyad
YÜKSEK PERFORMANS DİREKTÖRÜAYTUNÇ GÖZ
YÜKSEK PERFORMANS DİREKTÖR YRD.LEMAN ELMAS
ATLETİZİM TEKNİK KURULUAd Soyad
ATLETİZİM TEKNİK KURUL BAŞKANISEVDA KALKAN
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİAYŞENUR AKÇA
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİDAMLA TAN
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİENGİN YILMAZ
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİHASAN DENİZ KALAYCI
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİHÜSNÜ ÇATALKYA
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİSİNEM YILDIRIM
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİSAVAŞ BAĞAN
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİLOKMAN ÖKSÜZ
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİMÜRSEL KURT
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİTARKAN GÜNEY
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİYASEMİN ALTAY ASLAN
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİORHAN YÜZER
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİOĞUZ ÖZAVAR
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİLEMAN ELMAS
ATLETİZİM TEKNİK KURUL ÜYESİNİLGÜN DAĞDELEN
BASKETBOL TEKNİK KURULU

Ad Soyad
BASKETBOL TEKNİK KURULU BAŞKANIUFUK BULUT
BASKETBOL TEKNİK KURUL ÜYESİALİ İHSAN KÜÇÜK
BASKETBOL TEKNİK KURUL ÜYESİBÜLENT ERCAN
BASKETBOL TEKNİK KURUL ÜYESİNİHAL AYMEN
BASKETBOL TEKNİK KURUL ÜYESİZÜHAL ÖZDEMİR
BASKETBOL TEKNİK KURUL ÜYESİOSMAN YİĞENOĞLU
BASKETBOL TEKNİK KURUL ÜYESİKAMİLE TAŞ
BASKETBOL TEKNİK KURUL ÜYESİSENEM AYDIN
BASKETBOL TEKNİK KURUL ÜYESİBURAK KOÇ
BASKETBOL TEKNİK KURUL ÜYESİOSMAN AÇKAR
BASKETBOL TEKNİK KURUL ÜYESİA.DEMET KARADAĞ
BOCCE TEKNİK KURULUAd Soyad
BOCCE TEKNİK KURUL BAŞKANIİBRAHİM RESULOĞLU
BOCCE TEKNİK KURUL ÜYESİBANU BUDAK
BOCCE TEKNİK KURUL ÜYESİSEMRA AYDIN ÖZDEMİR
BOWLİNG TEKNİK KURULUAd Soyad
BOWLİNG TEKNİK KURULU
BOWLİNG TEKNİK KURULU
CİMNASTİK TEKNİK KURULUAd Soyad
CİMNASTİK TEKNİK KURULU BAŞKANIRENGÜL ÇALAR
CİMNASTİK TEKNİK KURUL ÜYESİCEREN SUVEREN
CİMNASTİK TEKNİK KURUL ÜYESİSERPİL DOĞANTEPE
CİMNASTİK TEKNİK KURUL ÜYESİSEMA KUL
CİMNASTİK TEKNİK KURUL ÜYESİSÜLEYMAN PERÇEM
CİMNASTİK TEKNİK KURUL ÜYESİMAHMUT ALTUN
CİMNASTİK TEKNİK KURUL ÜYESİTUĞBA TURAN
CİMNASTİK TEKNİK KURUL ÜYESİHÜLYA GÜRSOY İNANIR
CİMNASTİK TEKNİK KURUL ÜYESİTÜRKAN ÜNVER
CİMNASTİK TEKNİK KURUL ÜYESİHÜRÜNAZ ERDOĞAN
CİMNASTİK TEKNİK KURUL ÜYESİTUBA BOZADA ÖZBAYRAK
CİMNASTİK TEKNİK KURUL ÜYESİERTUĞRUL ERDOĞAN
CİMNASTİK TEKNİK KURUL ÜYESİFATİH YILDIZ
FUTSAL TEKNİK KURULU
Ad Soyad
FUTSAL TEKNİK KURUL BAŞKANIİBRAHİM ACAR
FUTSAL TEKNİK KURUL ÜYESİHÜSEYİN DAĞDELEN
FUTSAL TEKNİK KURUL ÜYESİ
UĞUR ARI
FUTSAL TEKNİK KURUL ÜYESİ
İLYAS SARI
FUTSAL TEKNİK KURUL ÜYESİ
TUĞSAL İSKENDER
FUTBOL TEKNİK KURULU
Ad Soyad
FUTBOL TEKNİK KURUL BAŞKANIMUSTAFA DEMİRDAĞ
FUTBOL TEKNİK KURUL ÜYESİMURAT ATALAR
FUTBOL TEKNİK KURUL ÜYESİSERTAÇ ÜĞLÜ
FUTBOL TEKNİK KURUL ÜYESİUĞUR KASIM
KAYAK TEKNİK KURULUAd Soyad
KAYAK TEKNİK KURUL BAŞKANIEROL KARABULUT
KAYAK TEKNİK KURUL ÜYESİBURAK BAYSAL
JUDO TEKNİK KURULUAD SOYAD
JUDO TEKNİK KURUL BAŞKANIHAMZA SELEN
JUDO TEKNİK KURUL ÜYESİSEVGİ FİDELİ
MASA TENİSİAd Soyad
MASA TENİSİ TEKNİK KURUL BAŞKANISEVİNÇ SERT LAHNA
MASA TENİSİ TEKNİK KURUL ÜYESİFATMA YÜTÜK
MASA TENİSİ TEKNİK KURUL ÜYESİALPEREN ARI
MASA TENİSİ TEKNİK KURUL ÜYESİBÜLENT BARAN
MASA TENİSİ TEKNİK KURUL ÜYESİDİLEK BAYRAK
MASA TENİSİ TEKNİK KURUL ÜYESİKEMAL YAŞKAFA
MASA TENİSİ TEKNİK KURUL ÜYESİÖZGÜR ATAMAN
MASA TENİSİ TEKNİK KURUL ÜYESİYUSUF ALICI
MASA TENİSİ TEKNİK KURUL ÜYESİZİYA ÖNER
MASA TENİSİ TEKNİK KURUL ÜYESİGAMZE DUYAR
ORGANİZASYON KURULUAd Soyad
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİBURCU ALAKUŞ
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİBÜŞRA ÇELİKGÖZ
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİDUYGU BÜLBÜL
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİENGİN TOPRAK
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİFATİH ATLI
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİİBRAHİM DEMİRCİ
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİNİLAY ALTINTAŞ YALÇIN
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİNURDAN TURAN
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİŞEYMA DEMİRDAĞ
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİÜMMÜ AKDOĞAN
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİHAZAL NUR KALAL
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİKADİR GEMCİ
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİFURKAN ALTINAY
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİYUSUF CEBECİ
ORGANİZASYON KURUL ÜYESİEsin Bircan SALTIK
VOLEYBOL TEKNİK KURULUAd Soyad
VOLEYBOL TEKNİK KURUL BAŞKANIHÜNKAR YILMAZ
VOLEYBOL TEKNİK KURUL ÜYESİSELCAN KOZKALAN
VOLEYBOL TEKNİK KURUL ÜYESİAZİZ HOPYAR
VOLEYBOL TEKNİK KURUL ÜYESİDİLEK OCAK
VOLEYBOL TEKNİK KURUL ÜYESİELVİN ALTUNTAŞ
VOLEYBOL TEKNİK KURUL ÜYESİERMAN KARAKUŞ
VOLEYBOL TEKNİK KURUL ÜYESİ KURTULUŞ ŞİMŞEK
VOLEYBOL TEKNİK KURUL ÜYESİMUSTAFA GEYİK
VOLEYBOL TEKNİK KURUL ÜYESİNİHAL TAŞKIN
TENİS TEKNİK KURULUAD SOYAD
TENİS TEKNİK KURUL BAŞKANIKENAN İNAN AYBABA
TENİS TENİK KURUL ÜYESİBAHAR AYBABA
TENİS TENİK KURUL ÜYESİGÖZDE AYDEMİR
TENİS TENİK KURUL ÜYESİRAMAZAN ARTUK
TENİS TENİK KURUL ÜYESİSERMİN GÜNAYDINOĞLU
YÜZME TEKNİK KURULUAd Soyad
YÜZME TEKNİK KURUL BAŞKANIGAYE KURUBAŞ


YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİBERNA BAL
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİCENK UTKUOĞLU
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİÇETİN KOÇAK
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİEDA ÖZLEM ALAN
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİEFE KARACA
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİFERİDUN ALIŞ
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİSERAP ELİBOL
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİSERÇİN AKSU
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİKEREM ÇEVİK
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİMERVE GÜZELYURT
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİMUHSİNE DALGIÇ
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİŞÜKRÜCAN UYSAL
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİONUR MUTLU
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİOKAN TERKİN
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİTOLGA HATO
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİNAZLIHAN ÇOKER
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİERCÜMENT KANTAR
YÜZME TEKNİK KURUL ÜYESİGÜLCAN ÇELİK