Anasayfa / Duyurular / MALATYA ATLETİZM VE MASA TENİSİ KURSU PROGRAMI VE KATILIMCI LİSTESİ BELİRLENDİ !!!

MALATYA ATLETİZM VE MASA TENİSİ KURSU PROGRAMI VE KATILIMCI LİSTESİ BELİRLENDİ !!!

19- 25 Ağustos 2019  tarihleri arasında  Malatya da açılacak olan Masa tenisi ve Atletizm 1. Kademe
antrenörlük kursu 

Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü  Yanında Beydağı Gençlik Merkezinde Yapılacaktır.
Adres : Özalper mahallesi  44090 – Yeşilyurt /MALATYA

ATLETİZİM 

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU
EĞİTİM KURULU BAŞKANLIĞI
MALATYA ÖZEL ATLETİZM 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU  PROGRAMI
TARİH SAAT DERS  
19 Ağustos 2019 Pazartesi 08:00 – 10:00 Kayıt, Evrak Kontrol  
10:00 – 12:00 Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Uygunluk ve Sınıflandırma  
12:00 – 13:30 Öğle Arası  
13:30 – 17:30 ZEB Kavramsal Çerçevesi  
 
20 Ağustos 2019 Salı 08.30.12.30 Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerin Genel Gelişim Özellikleri ve Sportif Boyutları  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Eğitim ve Öğretim Yaklaşımları  
21 Ağustos 2019 Çarşamba 08.30.12.30 Özel Antreman Bilgisi  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Özel Antreman Bilgisi  
22 Ağustos 2019 Perşembe 08.30.12.30 Teknik Taktik  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Teknik Taktik  
23 Ağustos 2019 Cuma 08.30.12.30 Teknik Taktik  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Teknik Taktik  
24 Ağustos 2019 Cumartesi 08.30.12.30 Teknik Taktik  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Teknik Taktik  
25 Ağustos 2019 Pazar 10:00 – 12:00 Spor Dalı Oyun Kuralları  
12:00 – 13:00 Öğle Arası  
13:00 – 15:00 Spor Dalı Oyun Kuralları  
  15:00 – 17:00 Teknik Taktik  

KATILIM GÖSTERECEK OLAN KURSİYER LİSTESİ

ATLETİZM 
1 ALİ UÇAR
2 BURHANETTİN   BALIN
3 DERYA    İNCE
4 ERSOY   KARADENİZ
5 GAZANFER   EKİNCİ
6 GÜL ATLI
7 GÜLNUR   KARGIN
8 HASAN   ÇERİ
9 İBRAHİM    DEMİRCİ
10 MEHMET   MERK
11 MESUT   AK
12 NİLGÜN   AYDOĞMUŞ
13 NİLÜFER    PORTAKAL
14 ONUR KILIÇ
15 ÖZGE TEPEDAŞ
16 SEDA YİĞİT
17 SEMRA   GÜLER
18 SILA BİLİR
19 TURGUT    ALAGÖZ

MASA TENİSİ 

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU
EĞİTİM KURULU BAŞKANLIĞI
MALATYA ÖZEL MASA TENİSİ 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU  PROGRAMI
TARİH SAAT DERS
19 Ağustos 2019 Pazartesi 08:00 – 10:00 Kayıt, Evrak Kontrol
10:00 – 12:00 Spor Dalı Oyun Kuralları
12:00 – 13:00 Öğle Arası
13:00 – 15:00 Spor Dalı Oyun Kuralları
15:00 – 17:00 Teknik Taktik
20 Ağustos 2019 Salı 08.30.12.30 Teknik Taktik
12.30-13.30 Öğle Arası
13.30-19.30 Teknik Taktik
21 Ağustos 2019 Çarşamba 08.30.12.30 Teknik Taktik
12.30-13.30 Öğle Arası
13.30-19.30 Teknik Taktik
22 Ağustos 2019 Perşembe 08.30.12.30 Teknik Taktik
12.30-13.30 Öğle Arası
13.30-19.30 Teknik Taktik
23 Ağustos 2019 Cuma 08.30.12.30 Özel Antreman Bilgisi
12.30-13.30 Öğle Arası
13.30-19.30 Özel Antreman Bilgisi
24 Ağustos 2019 Cumartesi 08.30.12.30 Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerin Genel Gelişim Özellikleri ve Sportif Boyutları
12.30-13.30 Öğle Arası
13.30-19.30 Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Eğitim ve Öğretim Yaklaşımları
25 Ağustos 2019 Pazar 08.30.12.30 Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Uygunluk ve Sınıflandırma
12.30-13.30 Öğle Arası
13.30-17.30 ZEB Kavramsal Çerçevesi

KATILIM GÖSTERECEK OLAN KURSİYERLERİMİZ

MASA TENİSİ
1 BURCU   DUMAN
2 DERYA   TUNCAL
3 EMRAH   UÇAR
4 ENVER   BAŞDEMİRCİ
5 ESMA  NUR  SELÇUK
6 GÜNAY   TANIŞIK
7 İLAYDA   ÇALIŞ
8 MAHMUT   ÖZDEMİR
9 MELİSA   AKDENİZ
10 ÖMER   TOKSÖZ
11 RAMAZAN   BOZAN
12 SEDEF   KUŞGÖZ
13 SERCAN   ERTEMÇÖZ
14 TÜLAY   DEMİR
15 UTKU   CABEROĞLU