Anasayfa / Duyurular / MALATYA ATLETİZM VE MASA TENİSİ KURSU PROGRAMI VE KATILIMCI LİSTESİ BELİRLENDİ !!!

MALATYA ATLETİZM VE MASA TENİSİ KURSU PROGRAMI VE KATILIMCI LİSTESİ BELİRLENDİ !!!

19- 25 Ağustos 2019  tarihleri arasında  Malatya da açılacak olan Masa tenisi ve Atletizm 1. Kademe
antrenörlük kursu 

Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü  Yanında Beydağı Gençlik Merkezinde Yapılacaktır.
Adres : Özalper mahallesi  44090 – Yeşilyurt /MALATYA

ATLETİZİM 

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU
EĞİTİM KURULU BAŞKANLIĞI
MALATYA ÖZEL ATLETİZM 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU  PROGRAMI
TARİHSAATDERS 
19 Ağustos 2019 Pazartesi08:00 – 10:00Kayıt, Evrak Kontrol 
10:00 – 12:00Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Uygunluk ve Sınıflandırma 
12:00 – 13:30Öğle Arası 
13:30 – 17:30ZEB Kavramsal Çerçevesi 
 
20 Ağustos 2019 Salı08.30.12.30Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerin Genel Gelişim Özellikleri ve Sportif Boyutları 
12.30-13.30Öğle Arası 
13.30-19.30Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Eğitim ve Öğretim Yaklaşımları 
21 Ağustos 2019 Çarşamba08.30.12.30Özel Antreman Bilgisi 
12.30-13.30Öğle Arası 
13.30-19.30Özel Antreman Bilgisi 
22 Ağustos 2019 Perşembe08.30.12.30Teknik Taktik 
12.30-13.30Öğle Arası 
13.30-19.30Teknik Taktik 
23 Ağustos 2019 Cuma08.30.12.30Teknik Taktik 
12.30-13.30Öğle Arası 
13.30-19.30Teknik Taktik 
24 Ağustos 2019 Cumartesi08.30.12.30Teknik Taktik 
12.30-13.30Öğle Arası 
13.30-19.30Teknik Taktik 
25 Ağustos 2019 Pazar10:00 – 12:00Spor Dalı Oyun Kuralları 
12:00 – 13:00Öğle Arası 
13:00 – 15:00Spor Dalı Oyun Kuralları 
 15:00 – 17:00Teknik Taktik 

KATILIM GÖSTERECEK OLAN KURSİYER LİSTESİ

ATLETİZM 
1ALİ UÇAR
2BURHANETTİN   BALIN
3DERYA    İNCE
4ERSOY   KARADENİZ
5GAZANFER   EKİNCİ
6GÜL ATLI
7GÜLNUR   KARGIN
8HASAN   ÇERİ
9İBRAHİM    DEMİRCİ
10MEHMET   MERK
11MESUT   AK
12NİLGÜN   AYDOĞMUŞ
13NİLÜFER    PORTAKAL
14ONUR KILIÇ
15ÖZGE TEPEDAŞ
16SEDA YİĞİT
17SEMRA   GÜLER
18SILA BİLİR
19TURGUT    ALAGÖZ

MASA TENİSİ 

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU
EĞİTİM KURULU BAŞKANLIĞI
MALATYA ÖZEL MASA TENİSİ 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU  PROGRAMI
TARİHSAATDERS
19 Ağustos 2019 Pazartesi08:00 – 10:00Kayıt, Evrak Kontrol
10:00 – 12:00Spor Dalı Oyun Kuralları
12:00 – 13:00Öğle Arası
13:00 – 15:00Spor Dalı Oyun Kuralları
15:00 – 17:00Teknik Taktik
20 Ağustos 2019 Salı08.30.12.30Teknik Taktik
12.30-13.30Öğle Arası
13.30-19.30Teknik Taktik
21 Ağustos 2019 Çarşamba08.30.12.30Teknik Taktik
12.30-13.30Öğle Arası
13.30-19.30Teknik Taktik
22 Ağustos 2019 Perşembe08.30.12.30Teknik Taktik
12.30-13.30Öğle Arası
13.30-19.30Teknik Taktik
23 Ağustos 2019 Cuma08.30.12.30Özel Antreman Bilgisi
12.30-13.30Öğle Arası
13.30-19.30Özel Antreman Bilgisi
24 Ağustos 2019 Cumartesi08.30.12.30Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerin Genel Gelişim Özellikleri ve Sportif Boyutları
12.30-13.30Öğle Arası
13.30-19.30Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Eğitim ve Öğretim Yaklaşımları
25 Ağustos 2019 Pazar08.30.12.30Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Uygunluk ve Sınıflandırma
12.30-13.30Öğle Arası
13.30-17.30ZEB Kavramsal Çerçevesi

KATILIM GÖSTERECEK OLAN KURSİYERLERİMİZ

MASA TENİSİ
1BURCU   DUMAN
2DERYA   TUNCAL
3EMRAH   UÇAR
4ENVER   BAŞDEMİRCİ
5ESMA  NUR  SELÇUK
6GÜNAY   TANIŞIK
7İLAYDA   ÇALIŞ
8MAHMUT   ÖZDEMİR
9MELİSA   AKDENİZ
10ÖMER   TOKSÖZ
11RAMAZAN   BOZAN
12SEDEF   KUŞGÖZ
13SERCAN   ERTEMÇÖZ
14TÜLAY   DEMİR
15UTKU   CABEROĞLU