Anasayfa / Haberler / MARMARA BÖLGESİ BASKETBOL ŞAMPİYONASI START ALDI.

MARMARA BÖLGESİ BASKETBOL ŞAMPİYONASI START ALDI.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2015 yılı faaliyetleri arasında yer alan Bölgeler arası Basketbol Şampiyonası nın 2. Etabı olan Marmara Bölge Şampiyonası açılısı Samsun’da yapıldı.

81 İl genelinden 150 Özel Sporcu ve Özel Sporcu Ailesinin katıldığı Şampiyona açılış konuşmasını Federasyon Başkanı Birol AYDIN yapar iken açıklamasında; Farklı illerimizden Bölge Şampiyonası için Samsuna gelen Özel Sporcularımız ve Özel Sporcular Ailemize teşekkürlerimi sunarım dedi. Yaklaşık 10 gün bölgeler halinde sürecek olan Basketbol Şampiyonasına rekor katılımlar ile devam ettiğini vurgulayan Başkan, artık Özel Sporcular faaliyetlerini en güzel yerlerde ve en iyi şekilde yapmakta Samsun ilimize Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ ın misafirleri olarak gelmek de bizler için ayrı bir gurur dedi.

Paralimpik branşlarda başarı gösteren Özel Sporcularımıza Maaş bağlanacağı müjde sinide veren Başkan Birol AYDIN, Federasyon seçimleri ile göreve geldiğimizde verdiğimiz her sözün arkasında durmakta ve başarıdan başarıya koşmaktayız ve her geçen gün daha büyülk ve köklü bir Aile olacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın dedi.
Başkan Birol AYDIN ve Federasyon As Başkanlarından Aydın KOÇ Şampiyonaya katılım gösteren kulüplerimize, katılım belgelerini taktim etti.
DSC_3924-001

DSC_3884-001

DSC_3894-001