Anasayfa / Haberler / MUHTEŞEM AÇILIŞ TÖRENİ İLE AÇIK DENİZ YÜZME ŞAMPİYONASI BAŞLADI.

MUHTEŞEM AÇILIŞ TÖRENİ İLE AÇIK DENİZ YÜZME ŞAMPİYONASI BAŞLADI.

Federasyonumuz ile Saran Grubu tarafından desteklenen Özel Sporcular Açık Deniz Türkiye Yüzme Şampiyonası 7 Mayıs 2016 Cumartesi günü Ölüdeniz-Meri Otel’de Muğla Valisi Sayın Amir ÇİÇEK, Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN, Saran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin SARAN, Fethiye Kaymakamı Ekrem ÇALIK, Fethiye Belediye Başkanı Behçet SAATÇİ, Asbaşkan Aydın KOÇ, Yönetim Kurulu Üyesi Necla GÖKTAŞ, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan ÖÇALMAZ, MUÇEV Ltd.Şti. Müdürü İbrahim AKOĞLU, özel sporcularımız, aileler, antrenör ve idarecilerimizin katılımı ile başladı.

Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN açılış konuşmasını yaparak protokol üyelerine teşekkür etti. Özel Sporcularımızın ağabeyleri Sadettin SARAN’a ve Sinan AKÇIL’a desteklerinden dolayı, sonsuz teşekkür ediyorum. dedi. Özel Sporcularımız doğdukları gibi hayatlarına devam etmekte ve yer yüzünün kanatsız melekleridir. Destek veren herkese sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum dedi. Basının yoğun ilgisi ile özel sporcularımızın mutluluklarına mutluluk katmıştır. Dedi.

Saran Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sadettin SARAN’ın yaptığı konuşmada; özel sporcularla olmaktan mutlu olduklarını bundan böyle her zaman yanlarında olacaklarını üzerlerine düşen her türlü görevi ziyadesi ile yerine getireceğini ve desteğini eksik etmeyeceğini ÖZEL SPORCULARIN BİR AĞABEYİ olarak dile getirdi.

Popüler müziğin yıldızı Sinan AKÇIL’da KANATSIZ MELEKLERLE diyerek konuşmasına başlayan AKÇIL burada olmaktan mutluluk duydum. Bu yarışmanın AÇIK DENİZ TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI DEĞİL AÇIK KALPLERİN ŞAMPİYONU olduğunu belirtti. Bundan sonrada özel sporcularımızla birlikte olacağını belirtti.

Muğla Valisi Sayın Amir ÇİÇEK ise yaptığı konuşmada; Ölüdeniz’de özel sporcularımızı görmekten ve bu şampiyonada emeği geçen Federasyon Başkanı Birol AYDIN’a teşekkür ederek sözlerine başladı. Özel Sporcularımız ve ailelerimiz  bizler her zaman sizlerin yanında olacağımızı bilmenizi istiyorum. Sizleri Ölüdenizde görmekten sonra derece mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum. Özel Sporcularımıza başarılar diliyorum. dedi.

Konuşmalardan sonra Federasyon Başkanımız Birol AYDIN Saran Grubu Yönetim Kurulu Başkanına özel sporcular Milli Takım Forması ve plaket takdim etti. Valimiz Sayın Amir ÇİÇEK, Fethiye Kaymakamı,Fethiye Belediye Başkanı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü, Sanatçı Sinan AKÇIL’a, Meri Otel Genel Müdürüne ve Edupark Medya Genel koordinatörü Tamer KAY’a plaket takdim etti. Toplu resim alınarak açılış töreni sona erdi.

ac-14

ac-13

ac-12

ac-11

ac-10

ac-9

ac-8

ac-7

ac-6

ac-5

ac-4

ac-3

ac-2

ac-1