Anasayfa / Haberler / ÖZEL MİLLİLERİMİZ 30 AĞUSTOS RESEPSİONUNDA

ÖZEL MİLLİLERİMİZ 30 AĞUSTOS RESEPSİONUNDA

 

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile birlikte, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir resepsiyon verdi.

Resepsiyon’a Federasyon Başkanımız Birol Aydın, Asbaşkanlarımızdan Aydın Koç, Metin Toroman, Osman Akdemir, Ensar Kurt, Efkan Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Osman Yanık Genel Sekreter Adnan Öztürk, Futsal Milli Takım ve Masa Tenisi Milli Takım Sporcularımız katılım gösterdi.

Şehit yakınları ve gazilerin yanı sıra siyaset, iş, sanat ve spor camiasından çok sayıda davetlinin katıldığı resepsiyonda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bir konuşma yaptı. Konuşmasının başında, resepsiyona katılanlara teşekkür eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

Bu zaferi millete armağan eden İstiklal Harbi’nin Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Büyük Millet Meclisinin kıymetli üyelerini, kahraman Türk ordusunun tüm askerlerini rahmetle yâd eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her zafer gibi 30 Ağustos’un arkasında da gözlerini kırpmadan hayatlarını feda eden kahramanlarımızın cesaretleri vardır” diye konuştu.