Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR 1. VE 2.BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONASI ALANYA’DA BAŞLIYOR

ÖZEL SPORCULAR 1. VE 2.BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONASI ALANYA’DA BAŞLIYOR

Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan HALKBANK’ın destekleri ile gerçekleşecek olan Özel Sporcular 1.bölge 23-25 Mart 2017 (Marmara,Karadeniz,Güneydoğu,) 2. Bölge (Ege,Akdeniz,İç Anadolu,Doğu Anadolu) Yüzme Şampiyonaları; Alanya/Antalya Long Beach otel’de gerçekleştirilecektir.

Söz konusu Şampiyonaya katılım gösterecek olan kulüplerimizin katılımcı isim LİSTESİ, yarışma reglemanı, GHSİM izin yazıları, Şampiyona programına aşağıda bulunan linklerden ulaşabilirsiniz.

KULÜPLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR.

*Yüzme Bölge Şampiyonasına katılım gösterecek olan Spor Kulüplerimiz 2 Sporcu 1 İdareci veye Antrenör olmak üzere 3 kişi ile katılabilir.

*Şampiyonaya kafile listesi haricinde gelecek olan Aile, İdareci veye Antrenör konaklamasından federasyonumuz sorumlu değildir.

*Valilik onayı olmadan gelen ve istenilen belgeleri eksik olarak getiren kulüplerimize ödeme yapılmayacak, yarışmalara dahil edilmeyeceklerdir.

*Şampiyona katılım gösterecek olan Kulüplerimizin yol ücretleri (Otobüs) 2017 Muhasebe Yönetmeliği gereği Merkez’den ilgililerin hesaplarına ödenecektir.

1. BÖLGE KATILIMCI KULÜP LİSTESİ İNDİRİLEBİLİR DOSYA

2. BÖLGE KATILIMCI KULÜP LİSTESİ İNDİRİLEBİLİR DOSYA

1.BÖLGE YARIŞMA REGLEMANI İNDİRİLEBİLİR DOSYA

2.BÖLGE YARIŞMA REGLEMANI İNDİRİLEBİLİR DOSYA

1 BÖLGE PROGRAMI İNDİRİLEBİLİR DOSYA

2.BÖLGE PROGRAMI İNDİRİLEBİLİR DOSYA

1.BÖLGE GHSİM İZİN YAZISI İNDİRİLEBİLİR DOSYA

2.BÖLGE GHSİM İZİN YAZISI İNDİRİLEBİLİR DOSYA