Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR 1. VE 2. BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR.

ÖZEL SPORCULAR 1. VE 2. BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR.

Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Özel Sporcular 1. Bölge (Marmara, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi) Yüzme Şampiyonası 23-25 Mart 2017 2.Bölge (Akdeniz, İç Anadolu,Doğu Anadolu,Ege Bölgesi) Yüzme Şampiyonası 26-28 Mart 2017 tarihleri arasında Antalya / Alanya ilimizde yapılacaktır. Söz konusu Bölge Şampiyonasına katılım gösterecek olan kulüplerimizin katılım formlarını 10 Mart 2017  Cuma  günü saat: 13:00’e kadar ONLINE olarak  federasyonumuza bildirmeleri gerekmektedir. (Email veya faks yolu ile gönderilen başvurular kabul edilmeyecektir)

Son başvuru tarihinden itibaren kesinlikle isim değişikliği yapılmayacaktır. Hastalık ve özel sporcunun seyahatinde sağlık açısından bir sorun olur ise, doktor raporu ile federasyonumuza bildirilmesi durumunda değerlendirilecek ancak o takdirde sporcunun yerine başka bir sporcu getirilebilecektir. Rapor ibra etmeden ilk bildirilen sporcunun yerine başka bir sporcu müsabakaya getirilir ise, o sporcu yarıştırılmayacak, yolluk ve harcırahı ödenmeyecektir.

Şampiyonaya katılım gösterecek olan kulüplerimiz 2 Sporcunun  yanı sıra 1 İdareci veya Antrenör olmak üzere toplamda 3 kişi katılacaktır. *Federasyonumuz Sporcu, Antrenör veya İdarecilerin dışındaki “şoför, misafir ve ailelerin” konaklamalarından kesinlikle sorumlu değildir.

 

1.BÖLGE 23-25 MART REGLAMANI

2.BÖLGE 26-28 MART REGLAMANI