Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR 2017 YILI FUTBOL LİGİ FİKSTÜRÜ BELİRLENDİ

ÖZEL SPORCULAR 2017 YILI FUTBOL LİGİ FİKSTÜRÜ BELİRLENDİ

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ve Türkiye Futbol Federasyonunun ortaklaşa düzenlemiş olduğu Özel Sporcular 2017 yılı Futbol Ligi fikstürü belirlendi.

 

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU

2017 FUTBOL LİGİ TAKIMLARI

  TAKIMLAR İL
1 BURSA Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü BURSA
2 ELAZIĞ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü ELAZIĞ
3 ERZİNCAN Sümer İş Okulu Spor Kulübü ERZİNCAN
4 İZMİR Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü İZMİR
5 KOCAELİ Nuh Çimento İş Okulu Spor Kulübü KOCAELİ
6 KOCAELİ Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü KOCAELİ
7 MALATYA Hokey Spor Kulübü MALATYA
8 MALATYA Sessiz Adımlar Spor Kulübü MALATYA
9 MALATYA Turgut Özal Özel Sporcular Spor Kulübü MALATYA
10 MERSİN Çankaya İş Okulu Spor Kulübü MERSİN
11 MUĞLA Dalaman Ortaca Bölgesi Spor Kulübü MUĞLA
12 YALOVA Özel Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü YA


TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU

 FUTBOL LİGİ PROGRAMI

 

 

TAKIMLAR

A GRUBU B GRUBU
A1- KOCAELİ Nuh Çimento İş Okulu Spor Kulübü B1- ELAZIĞ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü
A2- BURSA Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü B2-ERZİNCAN Sümer İş Okulu Spor Kulübü
A3- İZMİR Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü B3- MERSİN Çankaya İş Okulu ve Spor Kulübü
A4- YALOVA Özel Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü B4-MALATYA Sessiz Adımlar Spor Kulübü
A5- KOCAELİ Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü B5- MALATYA Turgut Özal Özel Sporcular Spor Kulübü
A6-MUĞLA Dalaman Ortaca Bölgesi Spor Kulübü B6- MALATYA Hokey Spor Kulübü

 

 

 

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU

A GRUBU

  1. HAFTA – 15 NİSAN 2017
A6-MUĞLA Dalaman Ortaca Bölgesi Spor Kulübü A1- KOCAELİ Nuh Çimento İş Okulu Spor Kulübü
A5- KOCAELİ Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü A2- BURSA Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü
A3-İZMİR Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü A4-YALOVA Özel Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 29 NİSAN 2017
A1- KOCAELİ Nuh Çimento İş Okulu Spor Kulübü A5-KOCAELİ Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü
A6-MUĞLA Dalaman Ortaca Bölgesi Spor Kulübü A4- YALOVA Özel Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü
A2- BURSA Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü A3- İZMİR Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 15 MAYIS 2017
A1-KOCAELİ Nuh Çimento İş Okulu Spor Kulübü A4-YALOVA Özel Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü
A5- KOCAELİ Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü A3- İZMİR Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü
A6-MUĞLA Dalaman Ortaca Bölgesi Spor Kulübü A2-BURSA Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 27 MAYIS 2017
A3- İZMİR Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü A1-KOCAELİ Nuh Çimento İş Okulu Spor Kulübü
A2- BURSA Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü A4-YALOVA Özel Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü
A6- MUĞLA Dalaman Ortaca Bölgesi Spor Kulübü A5-KOCAELİ Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü

 

  1. HAFTA –  10 HAZİRAN 2017
A1- KOCAELİ Nuh Çimento İş Okulu Spor Klb. A2- BURSA Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü
A6-MUĞLA Dalaman Ortaca Bölgesi Spor Kulübü A3-İZMİR Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü
A4-YALOVA Özel Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü A5- KOCAELİ Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü

 

 

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU

B GRUBU

  1. HAFTA – 15 NİSAN 2017
B6-MALATYA Hokey Spor Kulübü              B1-ELAZIĞ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü
B5- MALATYA Turgut Özal Özel Sporcular Spor Kulübü B2-ERZİNCAN Sümer İş Okulu Spor Kulübü
B3-MERSİN Çankaya İş Okulu ve Spor Kulübü B4- MALATYA Sessiz Adımlar Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 29 NİSAN 2017
B1- ELAZIĞ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü B5-MALATYA Turgut Özal Özel Sporcular Spor Kulübü
B4- MALATYA Sessiz Adımlar Spor Kulübü B6-MALATYA Hokey Spor Kulübü
B2- ERZİNCAN Sümer İş Okulu Spor Kulübü B3- MERSİN Çankaya İş Okulu ve Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 13 MAYIS 2017
B1- ELAZIĞ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü B4- MALATYA Sessiz Adımlar Spor Kulübü
B5- MALATYA Turgut Özal Özel Sporcular Spor Kulübü B3- MERSİN Çankaya İş Okulu ve Spor Kulübü
B6-MALATYA Hokey Spor Kulübü B2-ERZİNCAN Sümer İş Okulu Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 27 MAYIS 2017
B3-MERSİN Çankaya İş Okulu ve Spor Kulübü B1- ELAZIĞ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü
B2- ERZİNCAN Sümer İş Okulu Spor Kulübü B4- MALATYA Sessiz Adımlar Spor Kulübü
B5-MALATYA Turgut Özal Özel Sporcular Spor Kulübü B6-MALATYA Hokey Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 10 HAZİRAN 2017
B1- ELAZIĞ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü B2- ERZİNCAN Sümer İş Okulu Spor Kulübü
B6-MALATYA Hokey Spor Kulübü B3- MERSİN Çankaya İş Okulu ve Spor Kulübü
B4- MALATYA Sessiz Adımlar Spor Kulübü B5-MALATYA Turgut Özal Özel Sporcular Spor Kulübü

 

 

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU

A GRUBU

  1. HAFTA – 16 EYLÜL 2017
A1-KOCAELİ Nuh Çimento İş Okulu Spor Kulübü A6- MUĞLA Dalaman Ortaca Bölgesi Spor Kulübü
A2- BURSA Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü A5-KOCAELİ Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü
A4- YALOVA Özel Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü A3- İZMİR Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 30 EYLÜL 2017
A5- KOCAELİ Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü A1-KOCAELİ Nuh Çimento İş Okulu Spor Kulübü
A4-YALOVA Özel Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü A6- MUĞLA Dalaman Ortaca Bölgesi Spor Kulübü
A3- İZMİR Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü A2- BURSA Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 14 EKİM 2017
A4- YALOVA Özel Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü A1- KOCAELİ Nuh Çimento İş Okulu Spor Kulübü
A3- İZMİR Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü A5- KOCAELİ Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü
A2- BURSA Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü A6- MUĞLA Dalaman Ortaca Bölgesi Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 28 EKİM 2017
A1-KOCAELİ Nuh Çimento İş Okulu Spor Kulübü A3- İZMİR Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü
A4-YALOVA Özel Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü A2-BURSA Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü
A5- KOCAELİ Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü A6- MUĞLA Dalaman Ortaca Bölgesi Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 11 KASIM 2017
A2-BURSA Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü A1-KOCAELİ Nuh Çimento İş Okulu Spor Kulübü
A3- İZMİR Hasan Tahsin İş Okulu Spor Kulübü A6-MUĞLA Dalaman Ortaca Bölgesi Spor Kulübü
A5-KOCAELİ Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü A4-YALOVA Özel Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü

 

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU

B GRUBU

  1. HAFTA – 16 EYLÜL 2017
B1- ELAZIĞ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü B6-MALATYA Hokey Spor Kulübü
B2- ERZİNCAN Sümer İş Okulu Spor Kulübü B5- MALATYA Turgut Özal Özel Sporcular Spor Kulübü
B4- MALATYA Sessiz Adımlar Spor Kulübü B3- MERSİN Çankaya İş Okulu ve Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 30 EYLÜL 2017
B5- MALATYA Turgut Özal Özel Sporcular Spor Kulübü B1- ELAZIĞ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü
B6-MALATYA Hokey Spor Kulübü B4- MALATYA Sessiz Adımlar Spor Kulübü
B3- MERSİN Çankaya İş Okulu ve Spor Kulübü B2- ERZİNCAN Sümer İş Okulu Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 14 EKİM 2017
B4- MALATYA Sessiz Adımlar Spor Kulübü B1- ELAZIĞ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü
B3- MERSİN Çankaya İş Okulu ve Spor Kulübü B5- MALATYA Turgut Özal Özel Sporcular Spor Kulübü
B2-ERZİNCAN Sümer İş Okulu Spor Kulübü B6- MALATYA Hokey Spor Kulübü

 

  1. HAFTA – 28 EKİM 2017
B1- ELAZIĞ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü B3-MERSİN Çankaya İş Okulu ve Spor Kulübü
B4- MALATYA Sessiz Adımlar Spor Kulübü B2- ERZİNCAN Sümer İş Okulu Spor Kulübü
B6-MALATYA Hokey Spor Kulübü B5-MALATYA Turgut Özal Özel Sporcular Spor Kulübü

 

 

  1. HAFTA – 11 KASIM 2017
B2-ERZİNCAN Sümer İş Okulu Spor Kulübü B1-ELAZIĞ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü
B3- MERSİN Çankaya İş Okulu ve Spor Kulübü B6-MALATYA Hokey Spor Kulübü
B5- MALATYA Turgut Özal Özel Sporcular Spor Kulübü B4- MALATYA Sessiz Adımlar Spor Kulübü