Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR AİLEMİZİN DİKKATİNE!!!

ÖZEL SPORCULAR AİLEMİZİN DİKKATİNE!!!

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin Kuzeyine başlatmış olduğu “ Barış Pınarı Harekâtına “ destek açıklaması yapmamız  nedeni ile Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonumuzun www.tossfed.gov.tr adresli Web sitesi kimliği belirsiz kişi veya kişilerce saldırıya uğrayarak hacklendi.

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Emri ile Suriye’nin kuzeyine başlatılan “ Barış Pınarı Hareketına destek için yaptığımız basın açıklaması sonrası Web sitemiz kimliği belirsiz kişi veya  kişilerce dün mesai saati sonrası hacklenmiştir.

Biz doğru bildiğimiz yoldan şaşmayacağız, Özel Sporcularımızın Asker Selamı vermesi belliki biri veya birilerini rahatsız etmiş. Haklı davamızın mücadelesini veren Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve Ülkemizin yanındayız. Değil Web sitemizin hacklenmesi , Canımızı alsalar Ülkemizin ,Askerimizin ve Başkomutanımızın Yanında dimdik durmaktan vazgeçmeyeceğiz.

Özel Sporcular Spor Federasyonu olarak duruşumuzdan taviz vermeyeceğiz. Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu olarak biz kocaman bir aileyiz, ve Özel Sporcular ailesi olarak  Suriye’nin Kuzeyinde “Barış Pınarı Harekâtına” katılan tüm Mehmetçiklerimizin ayağına taş değmesin diyor, başarılı bir harekatı tamamlayıp sağ salim Ülkemize dönmeleri için Dua ediyoruz.  Web sitemizin hacklenmesi ile ilgili gerekli  bilişim ve yasal işlemler devam etmekte olup, Hukuk Kurulumuzca “ Hukuki işlemler “ takip edilmektedir.

Tüm Özel Sporcular Ailemize önemle duyurulur…

Birol AYDIN
Federasyon Başkanı