Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR DARALTILMIŞ ALT KURULLAR TOLANTISI ANKARA’DA YAPILDI

ÖZEL SPORCULAR DARALTILMIŞ ALT KURULLAR TOLANTISI ANKARA’DA YAPILDI

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Teknik Kurullar toplantısından sonra daraltılmış alt kurullar toplantısını Ankara’da gerçekleştirdi.

Toplantıya Federasyon Başkanımız Birol Aydın, Asbaşkan Aydın KOÇ, Ensar KURT Yönetim Kurulu Üyelerinden Can DAĞAŞAN, Onur SAĞLAM , Ali İhsan YILDIRIM, Federasyon Genel Sekreteri Adnan ÖZTÜRK Organizasyon Kurulu, Sağlı Kurulu, Eğitim Kurulu, Basın Kurulu, Yurt Dışı Lisanslama Proje Kurulu Başkanları ve Bölge Temsilcilerimiz katıldı.

Yapılan toplantıda Federasyon Başkanımız Birol AYDIN geçmiş yıllarda Özel Sporcular ailemize canı gönülden destek veren ve büyük bir aile olmamızda emeği olan siz değerli kurul başkanlarımızı Ankara ilimizde bir arada olmaktan mutluluk duyduğumu belirtirim dedi.

FEDERASYON ÇALIŞMALARIMIZ HEDEFLERİNİ BÜYÜLTEREK HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEK.

Başkan Birol AYDIN sözlerine ; Bilinmelidir ki Federasyonumuz gönüllük esasına dayalı hizmet anlayışımız ile cennetin dünyadaki anahtarı olan çocuklarımıza canı gönülden hizmet eden ve yüzlerinin gülmesi ile mutlu olan gönüllüler grubundan oluşmaktadır.

2012-2016 yılları arasında Federasyon Yönetim kurulu olarak sizler ile yaptığımız toplantı ve istişareler ile hedeflerimizi en güzel şekilde gerçekleştirdik ve 4 yıl süre zarfı içerisinde bir çok başarı ve başarıyı elde ettik , bugün yine hedeflerimizin amacına ulaşabilmesi gerek Avrupa gerek Dünya Şampiyonlarında başarı ve başarılarak yakalamak adına 2016-2020 yılları arasında yapılacak olan çalışmalarımızın tohumlarını atmış bulunmaktayız , amacımız INAS ve Dünya standartlarında hizmet vermek ve başarıyı hep birlikte elde etmektir bunun için gerekli tüm imkanlarımız vardır çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir dedi.

TÜM YOL ARKADAŞLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM.

Başarının sadece tek kişi ile gelemeyeceğini ve takım oyunu olduğunun altını çizen Başkan Birol AYDIN; Sizlerde bu fazılın önemli birer parçası olduğunuzu unutmayın yapılacak çalışmalarımız ile başarının Özel Sporcular için tesadüf olmadığını bugün tüm Avrupa ve Dünya Arenalarında ispatladığımız gibi önümüzdeki yıllarda da en güzel şekilde ispat edeceğiz ve gelecekte yaptığımız toplantılar ile alınan başarıların haklı gururunu yaşayacağız dedi.

Toplantı Kurul Başkanları kendileri tanıtması ve 2016-2020 yılları arası yapılacak olan çalışmaların değerlendirilmesi ile devam etti.