Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR DÖRTLÜ FİNAL RİVA’da BAŞLADI.

ÖZEL SPORCULAR DÖRTLÜ FİNAL RİVA’da BAŞLADI.

 

Federasyonumuz Özel Sporcular Turkcell Süper Ligi rakiplerinin önünde tamamlayarak final mücadelelerine kalan Kocaeli Yaşam Koçluğunve Olimpiyat Spor Kulübü, Kocaeli Nuh Çimento Özel Sporcular Kulübü, Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü ve Mersin Çankaya İş Okulu Spor Kulübü dörtlü final müsabakaları, İstanbul Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezide başladı.

Dört takımın yer aldığı final müsabakalarında günün ilk maçı Kocaeli Nuh Çimento ve Mersin Çankaya İş Okulu Spor Kulübü arasında gerçekleşirken müsabakada gülen taraf Mersin Çankaya İş Okulu Spor Kulübü oldu.

Günün bir diğer maçı ise Kocaeli Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü ve Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü arasında gerçekleşir iken müsabakada gülen taraf Kocaeli Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü oldu.

Bu sonuçlarla birlikte Kocaeli Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü ve Kocaeli Nuh Çimento Özel Sporcular Spor Kulübü dötlü finalde final maçında eşleşirken, Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü ve Mersin Çankaya Spor Kulübü dörtlü finalde 3.’lük ve 4.lük maçlarında eşleşti.