Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR FUTBOL FİNALLERİ BAŞLIYOR

ÖZEL SPORCULAR FUTBOL FİNALLERİ BAŞLIYOR

Federasyonumuz Türkiye Futbol Federasyonu destekleri ile gerçekleşen Özel Sporcular Futbol Ligi nin son etabı olan Final Four Şampiyona açılışı İzmir ilimizde gerçekleşti.

Şampiyona açılışına Federasyon Başkanımız Birol Aydın, Başkan Vekili Sadettin Akçi, Asbaşkanlar Metin Toraman , Osman Akdemir, Genel Sekreter Adnan Öztürk ve Özel Sporcular kulüplerimiz katılım gösterdi.

Şampiyona açılış konuşmalarını gerçekleştiren Federasyon Başkanımız Birol Aydın yaptığı konuşmasında “ 6 Hafta süren Özel Sporcular Futbol Ligimizi A ve B grubunda lider ve ikincilik ile tamamlayan spor kulüplerimizi tebrik ederim” dedi.

HEPİNİZ BİRER ŞAMPİYONSUNUZ.

Başkan Birol Aydın konuşmasının devamında “ Yarın başlacak olan müsabakalarda tüm kulüplerimize başarılar dileyerek , 6 haftalık periyotta göstermiş olduğunuz başarı ile bugün final mücadelesi için buradasınız göstermiş olduğunuz başarı ile bizlerin gönlünde hepiniz birer şampiyonalarsınız “dedi

FUTBOL HEYECANIMIZ MİLLİ TAKIMIMIZ İLE DEVAM EDECEK.

Futbol branşının önemini anlatan Başkan Birol Aydın “ Final Four mücadelesi verecek olan Kulüp Antrenörlerimiz ve Ligimizde bulunan Antrenörlerimize hitaben “Ülke olarak Futbola verdiğimiz önem ortadadır, ailemizin bir parçası olan Futbol ligimiz yeni kadrosu ile Milli Takımını oluşturacak bunun için tüm Antrenörlerimiz ve Teknik Heyetimizin birbiri ile istişareleri olacak ve Futbol heyecanımız Avrupa ve Dünya Şampiyonaları ile devam edecek dedi.

Şampiyona açılış konuşmaları sonrasında Başkan Birol Aydın beraberliğinde Yönetim Kurulu Final Four mücadelesi verecek olan kulüplerimize hediye taktiminde bulundu.